Resultatlista i pdf-format

  Resultat Örebro Indoor Games 14-15/1 2012

   KFUM Örebro Friidrott arrangerade i Tybblelundshallen, Örebro
   Tävlingsledare: Bo-Gunnar Bogges
 
    MÄN 60 M  HEAT 1    2012-01-15
1Jonathan Wulff -94Hammarby IF7,12Final
2Fredrik Ekholm -94Huddinge AIS7,17Final
3Henrik Karlsson -92Linköpings LK7,30Final
4Martin Holm -89IF Göta7,52
5Henrik Wikström -93Trollhättans FIK7,58
6Erik Grundberg -94Hammarby IF7,62
7Axel Frisén -93Stocksäters IF8,00

    MÄN 60 M  HEAT 2    
1Andre Drummond -90Spårvägens FK7,09Final
2David Sundström -93Hammarby IF7,29Final
3Anton Nordback -94Upsala IF7,35Final
4Simon Ekström -92Hovslätts IK7,39
5Eric Bergvall -94Hässelby SK7,58
6Magnus Jutman -90KFUM Örebro7,69
7Stefan Brottman -88Hammarby IF7,70

    MÄN 60 M  HEAT 3    
1Judel Kibondo -87Sundbybergs IK7,25Final
2Erik Annerfalk -94Mariestads AIF7,29Final
3Adam Stålberg -91KFUM Örebro7,44
4Lasse Ohtamaa -80Väsby IK7,48
5Patrik Lado -82KFUM Örebro7,54
6Joakim Andersson -90KFUM Örebro7,74

    MÄN 60 M  FINAL    2012-01-15
1Andre Drummond -90Spårvägens FK7,05
2Jonathan Wulff -94Hammarby IF7,20
3Judel Kibondo -87Sundbybergs IK7,28
4Henrik Karlsson -92Linköpings LK7,33
5Anton Nordback -94Upsala IF7,34
6David Sundström -93Hammarby IF7,35
7Erik Annerfalk -94Mariestads AIF7,37
-Fredrik Ekholm -94Huddinge AISej start

    MÄN 200 M  HEAT 1    2012-01-14
1Magnus Jutman -90KFUM Örebro24,34
2Stefan Brottman -88Hammarby IF25,33
3Fotios Makrostergios -75Huddinge AIS25,48

    MÄN 200 M  HEAT 2    
1Max Gålnander -94Upsala IF24,41
2Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF24,52
3John Collin -94Ullevi FK24,88
-Douglas Stenberg -90IF Götabröt

    MÄN 200 M  HEAT 3    
1Jacob Rhan -94Glanshammar IF23,36
2Alexander Lundskog -96Ullevi FK23,64
3Victor Fingal -96Ullevi FK23,76
4Gustav Schölin -94Finspångs AIK23,91

    MÄN 200 M  HEAT 4    
1Martin Bengtsson -92Ullevi FK23,39
2Simon Ekström -92Hovslätts IK23,64
3Eddy Meyerdierks -95Ullevi FK23,89
4Hugo Forsberg -96Ullevi FK23,98

    MÄN 200 M  HEAT 5    
1Dennis Forsman -95Ullevi FK23,02
2Abdi Aziz Warsame -95Råby-Rekarne FIF23,21
3Judel Kibondo -87Sundbybergs IK23,23
4Olle Forslin -93Hässelby SK23,28

    MÄN 200 M  HEAT 6    
1Carl Armfelt -84Spårvägens FK22,59
2Jonathan Wulff -94Hammarby IF22,89
3Alexander Lesser -93Ullevi FK22,96
4Niclas Ragneberg -91Trollhättans FIK23,04

    MÄN 200 M  SAMLAD LISTA    
1Carl Armfelt -84Spårvägens FK22,59
2Jonathan Wulff -94Hammarby IF22,89
3Alexander Lesser -93Ullevi FK22,96
4Dennis Forsman -95Ullevi FK23,02
5Niclas Ragneberg -91Trollhättans FIK23,04
6Abdi Aziz Warsame -95Råby-Rekarne FIF23,21
7Judel Kibondo -87Sundbybergs IK23,23
8Olle Forslin -93Hässelby SK23,28
9Jacob Rhan -94Glanshammar IF23,36
10Martin Bengtsson -92Ullevi FK23,39
11Alexander Lundskog -96Ullevi FK23,64
12Simon Ekström -92Hovslätts IK23,64
13Victor Fingal -96Ullevi FK23,76
14Eddy Meyerdierks -95Ullevi FK23,89
15Gustav Schölin -94Finspångs AIK23,91
16Hugo Forsberg -96Ullevi FK23,98
17Magnus Jutman -90KFUM Örebro24,34
18Max Gålnander -94Upsala IF24,41
19Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF24,52
20John Collin -94Ullevi FK24,88
21Stefan Brottman -88Hammarby IF25,33
22Fotios Makrostergios -75Huddinge AIS25,48

    MÄN 400 M  HEAT 1    2012-01-15
1Gustav Schölin -94Finspångs AIK52,96
2Daniel Eklund -84IFK Lidingö57,40

    MÄN 400 M  HEAT 2    
1Niclas Ragneberg -91Trollhättans FIK51,66
2Ken Braesch Andersen -93Hammarby IF52,32
3Hector Falk -93Nyköpings BIS52,75
-Alexander Björnberg -93Huddinge AISdiskv F4.2.9

    MÄN 400 M  HEAT 3    
1Nick Ekelund-Arenander -89Københavns IF, DEN47,33
2Felix Francois -90Örgryte IS47,76
3Anton Nilsson -92Huddinge AIS50,63
4Martin Cameron -85Spårvägens FK50,68

    MÄN 400 M  SAMLAD LISTA    
1Nick Ekelund-Arenander -89Københavns IF, DEN47,33
2Felix Francois -90Örgryte IS47,76
3Anton Nilsson -92Huddinge AIS50,63
4Martin Cameron -85Spårvägens FK50,68
5Niclas Ragneberg -91Trollhättans FIK51,66
6Ken Braesch Andersen -93Hammarby IF52,32
7Hector Falk -93Nyköpings BIS52,75
8Gustav Schölin -94Finspångs AIK52,96
9Daniel Eklund -84IFK Lidingö57,40

    MÄN 800 M  HEAT 1    2012-01-14
1Albin Johansson -81Hässelby SK1.55,10
2Tim Sundström -89KFUM Örebro1.56,26
3Christopher Nilsson -94Ullevi FK2.01,26
4Hampus Börjesson -94Ullevi FK2.02,97
5Ken Braesch Andersen -93Hammarby IF2.03,53
6Gabriel Eriksson -94Ullevi FK2.06,88

    MÄN 800 M  HEAT 2    
1Lars Lundegård -65IF Göta2.15,68
2Mikael Nilsson -??Linköpings GIF2.16,68
3Lennart Eriksson -66IF Göta2.23,10

    MÄN 3000 M      2012-01-15
1André Ragnelind -91IF Göta8.58,61
2Martin Regborn -92KFUM Örebro9.00,91
3Marcus Karlsson -92SLK Oxelösund9.06,49
4Daniel Brånn -82Kumla SF Friidrott9.33,47
5Carl-Lucas Löfgren -92Linköpings LK9.50,91
6Sebastian Johansson -90KFUM Örebro10.15,01
7Johan Ingjald -87IF Start10.21,67
-Ali Pirgholizadeh -94Eskilstuna FIbröt

    MÄN 60 M HÄCK      2012-01-14
1Amir Shaker -89Råby-Rekarne FIF8,13
-Dennis Eriksson -93Sundsvalls FF8,39P19-höjd
-Eric Bergvall -94Hässelby SK8,69P19-höjd
-Anton Nordback -94Upsala IFbrötP19-höjd

    MÄN 60 M HÄCK EXTRA      2012-01-14
1Amir Shaker -89Råby-Rekarne FIF8,12
-Alexander Lundskog -96Ullevi FK8,45P17-höjd
-Eric Bergvall -94Hässelby SK8,69P19-höjd
-Anton Nordback -94Upsala IFbrötP19-höjd

    MÄN HÖJD      2012-01-14
1Isak Persson -95Spårvägens FK2,04
2Erik Olsson -89SK Bore Torsby1,91
3Edvin Heggemann -94KFUM Örebro1,83
4Joakim Andersson -90KFUM Örebro1,73


Edvin Heggemann
Joakim Andersson
Isak Persson
Erik Olsson
163 168 173 178 183 188 191 194 197 200 204 208
            o   o   xxx
o   o   o   xxx
                        o   o    -  xo  xo  xxx
                    o   xo  xxx
    MÄN STAV      2012-01-15
1Erik Thorstensson -89Spårvägens FK5,01
2Simon Assarsson -91IFK Växjö4,81
3Dennis Fransson-Bergetoft -92KFUM Örebro4,71
4Carl Sténson -93Hellas FK4,61
4Per Drageryd -91KFUM Örebro4,61
6Jonathan Jansson -91Östhammar FI4,61
7Björn Andersson -91Bålsta IK4,36
8Fredrik Ekholm -94Huddinge AIS4,06
9Bo Jacobsson -72FGF Gotland3,91
10Axel Frisén -93Stocksäters IF3,91
11Lasse Ohtamaa -80Väsby IK3,71
-David Donegan -81Clonliffe Harriers AC, IRL0,00

    MÄN LÄNGD      2012-01-14
1Hugo Jansson -92Glanshammar IF7,17
2Adam Chiguer -91Huddinge AIS6,91
3Johan Taléus -94Eskilstuna FI6,91
4Milan Jovanovic -90Huddinge AIS6,84
5Adam Stålberg -91KFUM Örebro6,80
6Viktor Broo -92Ullevi FK6,76
7Joakim Andersson -90KFUM Örebro6,48
8Erik Henrysson -79KFUM Örebro6,41
9Rasmus Carlsson -88Falu IK6,30
10Gabriel Berg -82KFUM Örebro6,13
11Erik Grundberg -94Hammarby IF5,82
12Daniel Kamlin -94Karlskoga FIF5,68
-Judel Kibondo -87Sundbybergs IK0,00

Rasmus Carlsson
Judel Kibondo
Joakim Andersson
Erik Grundberg
Adam Stålberg
Gabriel Berg
Erik Henrysson
Johan Taléus
Adam Chiguer
Viktor Broo
Milan Jovanovic
Daniel Kamlin
Hugo Jansson
630   x   603
 x    x    - 
636  630  626  642  636  648
582  578   - 
680  679   x    x    x    x 
 x   613  585
641  620   x   621  610   x 
626  684  691  683  544  683
 x    x   681  691  690  677
676  654  661   x   637  661
515  675  684   x    x   661
568  560   x 
694  705  685  686  717  713
    MÄN TRESTEG      2012-01-15
1Isak Persson -95Spårvägens FK14,35
2Judel Kibondo -87Sundbybergs IK12,36
3Jesper Norén -95Gefle IF11,89

Isak Persson
Jesper Norén
Judel Kibondo
1417  1422  1423   -   1435    x 
 x    1189   x     x     x     x 
 x    1112  1236   x     -     - 
    MÄN KULA      2012-01-14
1Magnus Håkansson -70Valbo AIF12,85
2Mattias Sunneborn -70Spårvägens FK12,58
3Douglas Stenberg -90IF Göta12,24
4Hampus Bergman -87KFUM Örebro10,23
5Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF10,09

Magnus Håkansson
Douglas Stenberg
Hampus Bergman
Torgny Lindkvist
Mattias Sunneborn
1282   x    1270  1284  1246  1285
 x     x    1209  1224  1158   x 
 998   954   903   897  1023  1006
 955   987  1009   969  1009  1000
1189  1157  1242  1211   x    1258
    MÄN VIKT      2012-01-14
1Torbjörn Sörman -86KFUM Örebro16,22
2Tomas Classon -62Huddinge AIS12,04
3Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF10,62

Torgny Lindkvist
Torbjörn Sörman
Tomas Classon
1031  1049  1062   x     x    1009
 x    1535  1619  1589  1562  1622
 x    1138  1204   x    1181   x 
    P17 60 M  HEAT 1    2012-01-15
1Noak Ringman -95IK Norrköping FI7,40Final
2Jesper Norén -95Gefle IF7,82Final
3Emil Nordin Jansson -95Glanshammar IF7,90Final
4Andreas Ringstam -95Gefle IF7,98

    P17 60 M  HEAT 2    
1Erik Martinsson -96Gefle IF7,47Final
2Felix Norén -95Katrineholms SK7,65Final
3Mathieu Nilsson -96IF Göta7,65Final
4Rasmus Bergman -96Sundbybergs IK7,80Final
5Nicklas Karlsson -96Finspångs AIK7,89Final

    P17 60 M  FINAL    2012-01-15
1Erik Martinsson -96Gefle IF7,31
2Noak Ringman -95IK Norrköping FI7,36
3Mathieu Nilsson -96IF Göta7,68
4Nicklas Karlsson -96Finspångs AIK7,84
5Emil Nordin Jansson -95Glanshammar IF7,97
-Jesper Norén -95Gefle IFdiskv F4.3.15
-Felix Norén -95Katrineholms SKej start
-Rasmus Bergman -96Sundbybergs IKej start

    P17 400 M  HEAT 1    2012-01-15
1Martin Axelsson -96Trollhättans FIK57,25
-Fahed Dechar -96Sundbybergs IKdiskv F4.2.9
-Santiago Wilkman -96Sundbybergs IKdiskv F4.2.9

    P17 400 M  HEAT 2    
1Erik Martinsson -96Gefle IF53,98
2Dag Hultberg -95IK Norrköping FI58,05
3Jacob Eriksson Viklund -97Sundbybergs IK59,85
-Erland Simonsson -96Sundbybergs IKdiskv F4.2.9

    P17 400 M  SAMLAD LISTA    
1Erik Martinsson -96Gefle IF53,98
2Martin Axelsson -96Trollhättans FIK57,25
3Dag Hultberg -95IK Norrköping FI58,05
4Jacob Eriksson Viklund -97Sundbybergs IK59,85

    P17 1500 M      2012-01-14
1Andreas Jansson -96SLK-Oxelösund4.19,59
2Martin Axelsson -96Trollhättans FIK4.37,45
3Stefan Stojanovic -98Huddinge AIS4.38,60
4Hampus Balkåsen -95IF Göta4.42,83
5Carl Valjus -96Glanshammar IF4.43,60
6Santiago Wilkman -96Sundbybergs IK4.47,88
7Erland Simonsson -96Sundbybergs IK4.57,79
8Fahed Dechar -96Sundbybergs IK5.17,67

    P17 60 M HÄCK      2012-01-14
1Felix Norén -95Katrineholms SK8,97
2Nicklas Karlsson -96Finspångs AIK8,98
-Alexander Lundskog -96Ullevi FKdiskvF4.3.15
-Rasmus Bergman -96Sundbybergs IKej start

    P17 HÖJD      2012-01-14
1Max Andersson -95Tierps IF FI1,86
2Mathieu Nilsson -96IF Göta1,86


Mathieu Nilsson
Max Andersson
168 171 174 177 180 183 186 189
o   -   o   o   o   xxo xxo xxx
            o   o   o   xo  xxx
    P17 STAV      2012-01-15
1Hannes Gidlöf -96Gefle IF4,01
2Jacob Staaf -96Bålsta IK3,41
3Mathieu Nilsson -96IF Göta3,01

    P17 LÄNGD      2012-01-15
1Noak Ringman -95IK Norrköping FI6,44
2Max Andersson -95Tierps IF FI6,23
3Erik Martinsson -96Gefle IF6,19
4Jesper Frykholm -96Glanshammar IF6,06
5Mathieu Nilsson -96IF Göta5,86
6Rasmus Bergman -96Sundbybergs IK5,69
7Anton Östebo -96Glanshammar IF5,63
8Arvid Sylvan -95IK Norrköping FI5,22

Mathieu Nilsson
Max Andersson
Noak Ringman
Rasmus Bergman
Anton Östebo
Arvid Sylvan
Jesper Frykholm
Erik Martinsson
557   -    -   569  586  574
455  601  618  258   x   623
644  642   x   492   -   611
 x    x    x   569   -   553
563  534  549  536  532  548
522  508  505  498  335   - 
400   x   606  594   x   382
604   x   597  619  180  577
    P15 60 M  HEAT 1    2012-01-14
1Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF7,91Final
2Frank Förnestig -98Hammarby IF8,22Final
3Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF8,33Final
4Sebastian Hargeström -98Hammarby IF8,44Final
5Tobias Söderberg -98IF Göta8,79
6David Svensson -97Stocksäters IF8,90

    P15 60 M  HEAT 2    
1Max Hrelja -98Linköpings GIF7,91Final
2Timothy Olsson -98Hammarby IF8,09Final
3Max Nero -98IF Göta8,27Final
4Pelle Mälman -98Glanshammar IF8,72Final
5Theodor Ilbäcken -98Hammarby IF8,80
6Carl Krüsell Berg -98Hammarby IF8,99

    P15 60 M  FINAL    2012-01-14
1Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF7,81
2Max Hrelja -98Linköpings GIF7,86
3Frank Förnestig -98Hammarby IF8,11
4Max Nero -98IF Göta8,29
5Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF8,30
6Timothy Olsson -98Hammarby IF8,32
7Sebastian Hargeström -98Hammarby IF8,60
8Pelle Mälman -98Glanshammar IF8,83

    P15 200 M  HEAT 1    2012-01-15
1Carl Krüsell Berg -98Hammarby IF28,73
2Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF29,56
3Simon Persson -98KFUM Örebro32,29

    P15 200 M  HEAT 2    
1Frank Förnestig -98Hammarby IF26,64
2Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF28,27
-Sebastian Hargeström -98Hammarby IFdiskv F4.2.9

    P15 200 M  HEAT 3    
1Max Hrelja -98Linköpings GIF25,26
2Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF26,36
3Timothy Olsson -98Hammarby IF26,65

    P15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Max Hrelja -98Linköpings GIF25,26
2Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF26,36
3Frank Förnestig -98Hammarby IF26,64
4Timothy Olsson -98Hammarby IF26,65
5Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF28,27
6Carl Krüsell Berg -98Hammarby IF28,73
7Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF29,56
8Simon Persson -98KFUM Örebro32,29

    P15 1000 M      2012-01-14
1Jacob Eriksson Viklund -97Sundbybergs IK2.54,86
2Fredrik Kihlblom -98Huddinge AIS2.55,12
3Stefan Stojanovic -98Huddinge AIS2.56,46
4Timothy Olsson -98Hammarby IF3.00,31
5Oriku Randongkir -98Hällefors LK3.23,60
6Alexander Ivehammar -98Linköpings GIF3.27,39
7Simon Persson -98KFUM Örebro3.37,49

    P15 60 M HÄCK      2012-01-15
1Max Hrelja -98Linköpings GIF8,80
2Sebastian Hargeström -98Hammarby IF9,74
3Gustav Svedberg -98Karlskoga FIF10,11
4Theodor Ilbäcken -98Hammarby IF10,75
5Timothy Olsson -98Hammarby IF11,19
6Jakob Eriksson -98IF Göta12,24

    P15 HÖJD      2012-01-14
1Max Nero -98IF Göta1,58
2Linus Willers -98IK Norrköping FI1,58
3Mikael Jansson -98KFUM Örebro1,53
4Tobias Söderberg -98IF Göta1,43
5Elvis Wisdom -98Hammarby IF1,43
6Sebastian Hargeström -98Hammarby IF1,38
7Timothy Olsson -98Hammarby IF1,33


Tobias Söderberg
Max Nero
Linus Willers
Elvis Wisdom
Mikael Jansson
Timothy Olsson
Sebastian Hargeström
133 138 143 148 153 158 161
o   o   xo  xxx
        o   o   xo  o   xxx
    o    -  o   o   xo  xxx
o   xo  xxo xxx
o   o   o   o   o   xxx
o   xxx
o   xxo xxx
    P15 STAV      2012-01-15
1Sebastian Hargeström -98Hammarby IF2,81
2Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF2,71
3Frank Förnestig -98Hammarby IF2,61
4Elvis Wisdom -98Hammarby IF2,21

    P15 LÄNGD      2012-01-14
1Lucas Järpsjö -97Mariestads AIF5,49
2Niklas Bergman Larsson -98Linköpings GIF5,01
3Max Nero -98IF Göta4,89
4Theodor Ilbäcken -98Hammarby IF4,85
5Frank Förnestig -98Hammarby IF4,81
6Joakim Karlsson -97Finspångs AIK4,74
7Sebastian Hargeström -98Hammarby IF4,57
8Mikael Jansson -98KFUM Örebro4,27
9Tobias Söderberg -98IF Göta4,21
10Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF4,18
11Carl Krüsell Berg -98Hammarby IF4,15
12Andreas Holm -98KFUM Örebro3,76
13Simon Persson -98KFUM Örebro3,46

Theodor Ilbäcken
Tobias Söderberg
Max Nero
Sebastian Hargeström
Niklas Bergman Larsson
Joakim Karlsson
Simon Persson
Mateusz Ostrowski
Andreas Holm
Mikael Jansson
Carl Krüsell Berg
Lucas Järpsjö
Frank Förnestig
384   x   481  244  485  452
421  414   x 
463  483  473  430  460  489
429  448  457  421  426  439
501  471  434  496  498  474
473  468  452  444  474  460
330  326  346
418   -    x 
367  338  376
427  399  389  411   x   397
396  394  415
517  499  525  549  527  535
451  481  464  481  447  469
    P15 KULA 4,0      2012-01-15
1Jakob Eriksson -98IF Göta10,37
2Linus Lindkvist -97Wedevågs IF10,33
3Pelle Mälman -98Glanshammar IF9,14
4Carl Krüsell Berg -98Hammarby IF8,70
5Theodor Ilbäcken -98Hammarby IF7,29

Linus Lindkvist
Jakob Eriksson
Theodor Ilbäcken
Carl Krüsell Berg
Pelle Mälman
904  959  1033   x     x    1029
1016  1010  1011  1037  978  992
707  723  719  691  729  672
773  823  801  813  852  870
830  886   x    909  804  914
    P13 60 M  HEAT 1    2012-01-14
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,89Final
2Dennis Larsson -99Huddinge AIS9,14Final
3Albin Rohde -99Hammarby IF9,28
4Tom Johansson -99KFUM Örebro9,60
5Lucas Pelz -99Huddinge AIS9,61
6Jonathan Lund -99Hammarby IF9,95

    P13 60 M  HEAT 2    
1Lucas Björklund -99Huddinge AIS8,58Final
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI8,67Final
3Edvin Schölin -00Finspångs AIK9,03Final
4Martin Forsberg -99Hammarby IF9,16
5Oskar Arensmeier -00Frövi IK9,70
6Alexander Larsson -00KFUM Örebro9,78

    P13 60 M  HEAT 3    
1Henrik Larsson -99IF Göta8,11Final
2Rickard Bergenarp -00Glanshammar IF9,24
3Patrik Lindskog -99KFUM Örebro9,31
4Georg Eklöw -99Hammarby IF9,43
5Isak Johansson -00Stocksäters IF9,70
6Erik Skoglund -99Linköpings GIF10,07
7Gustav Rohde -99Hammarby IF10,21

    P13 60 M  HEAT 4    
1John Karlsson -99Hammarby IF8,75Final
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro8,92Final
3Olle Tyrsmo -00Glanshammar IF9,21
4Anton Nilsson -99Linköpings GIF9,28
5Willy Göransson -00Råby-Rekarne FIF9,63
6Elliott Rudal -99Hammarby IF9,96

    P13 60 M  FINAL    2012-01-14
1Henrik Larsson -99IF Göta8,17
2Lucas Björklund -99Huddinge AIS8,64
3Jonathan Granath -00KFUM Örebro8,70
4John Karlsson -99Hammarby IF8,77
5Jonas Renz -99IK Norrköping FI8,90
6Edvin Schölin -00Finspångs AIK8,92
7Gustav Karlsson -00KFUM Örebro8,95
8Dennis Larsson -99Huddinge AIS9,36

    P13 200 M  HEAT 1    2012-01-15
1William Henningson -99Hammarby IF32,11
2Vilson Lleshi -99IFK Nora34,41
3Sebastian Valbrand -99KFUM Örebro35,51

    P13 200 M  HEAT 2    
1Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro29,73
2Jack Tranderyd -00KFUM Örebro34,22
3Petter Norss -99Hammarby IF35,84

    P13 200 M  HEAT 3    
1Jonathan Lund -99Hammarby IF31,68
2Gustav Rohde -99Hammarby IF33,56
3Erik Skoglund -99Linköpings GIF35,33

    P13 200 M  HEAT 4    
1Carl Odelberg Johnson -99Linköpings GIF29,73
2Martin Forsberg -99Hammarby IF31,03
3Georg Eklöw -99Hammarby IF32,22
4Elliott Rudal -99Hammarby IF34,08

    P13 200 M  HEAT 5    
1Anton Nilsson -99Linköpings GIF30,31
2Patrik Lindskog -99KFUM Örebro30,50
3Olle Tyrsmo -00Glanshammar IF30,54
4Albin Rohde -99Hammarby IF31,28

    P13 200 M  HEAT 6    
1Jonas Renz -99IK Norrköping FI28,58
2Alexander Olsson -99IF Göta29,68
3John Karlsson -99Hammarby IF30,56
4Dennis Larsson -99Huddinge AIS31,11

    P13 200 M  HEAT 7    
1Henrik Larsson -99IF Göta26,73
2Lucas Björklund -99Huddinge AIS28,25
3Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro28,68
4Niclas Wallin -99Huddinge AIS30,57

    P13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Henrik Larsson -99IF Göta26,73
2Lucas Björklund -99Huddinge AIS28,25
3Jonas Renz -99IK Norrköping FI28,58
4Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro28,68
5Alexander Olsson -99IF Göta29,68
6Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro29,73
7Carl Odelberg Johnson -99Linköpings GIF29,73
8Anton Nilsson -99Linköpings GIF30,31
9Patrik Lindskog -99KFUM Örebro30,50
10Olle Tyrsmo -00Glanshammar IF30,54
11John Karlsson -99Hammarby IF30,56
12Niclas Wallin -99Huddinge AIS30,57
13Martin Forsberg -99Hammarby IF31,03
14Dennis Larsson -99Huddinge AIS31,11
15Albin Rohde -99Hammarby IF31,28
16Jonathan Lund -99Hammarby IF31,68
17William Henningson -99Hammarby IF32,11
18Georg Eklöw -99Hammarby IF32,22
19Gustav Rohde -99Hammarby IF33,56
20Elliott Rudal -99Hammarby IF34,08
21Jack Tranderyd -00KFUM Örebro34,22
22Vilson Lleshi -99IFK Nora34,41
23Erik Skoglund -99Linköpings GIF35,33
24Sebastian Valbrand -99KFUM Örebro35,51
25Petter Norss -99Hammarby IF35,84

    P13 600 M  HEAT 1    2012-01-14
1Carl Odelberg Johnson -99Linköpings GIF1.57,71
2William Henningson -99Hammarby IF2.00,69
3Albin Rohde -99Hammarby IF2.03,15
4Jack Tranderyd -00KFUM Örebro2.03,51
5Martin Forsberg -99Hammarby IF2.04,20
6John Karlsson -99Hammarby IF2.12,08
7Erik Skoglund -99Linköpings GIF2.12,78
8Elliott Rudal -99Hammarby IF2.28,79

    P13 600 M  HEAT 2    
1Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro1.43,25
2Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro1.45,07
3Patrik Lindskog -99KFUM Örebro1.52,69
4Georg Eklöw -99Hammarby IF1.56,83
5Jonathan Lund -99Hammarby IF1.58,24
6Alexander Larsson -00KFUM Örebro1.59,07
7Gustav Rohde -99Hammarby IF2.11,35
-Niclas Wallin -99Huddinge AISbröt

    P13 600 M  SAMLAD LISTA    
1Gustav Zetterlund -00KFUM Örebro1.43,25
2Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro1.45,07
3Patrik Lindskog -99KFUM Örebro1.52,69
4Georg Eklöw -99Hammarby IF1.56,83
5Carl Odelberg Johnson -99Linköpings GIF1.57,71
6Jonathan Lund -99Hammarby IF1.58,24
7Alexander Larsson -00KFUM Örebro1.59,07
8William Henningson -99Hammarby IF2.00,69
9Albin Rohde -99Hammarby IF2.03,15
10Jack Tranderyd -00KFUM Örebro2.03,51
11Martin Forsberg -99Hammarby IF2.04,20
12Gustav Rohde -99Hammarby IF2.11,35
13John Karlsson -99Hammarby IF2.12,08
14Erik Skoglund -99Linköpings GIF2.12,78
15Elliott Rudal -99Hammarby IF2.28,79

    P13 60 M HÄCK      2012-01-15
1Henrik Larsson -99IF Göta10,36
2Jonas Renz -99IK Norrköping FI10,88
3Dennis Larsson -99Huddinge AIS11,13
4Tom Johansson -99KFUM Örebro11,50
5William Henningson -99Hammarby IF11,51
6Aron Karlsson -00KFUM Örebro12,11
7Oskar Arensmeier -00Frövi IK12,30

    P13 HÖJD      2012-01-14
1Lucas Björklund -99Huddinge AIS1,56
2Henrik Larsson -99IF Göta1,53
3Tom Johansson -99KFUM Örebro1,50
4Joakim Wadstein -00IK Norrköping FI1,44
5Jonas Renz -99IK Norrköping FI1,41
6Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro1,41
7Gustav Karlsson -00KFUM Örebro1,38
8Albin Rohde -99Hammarby IF1,33
9Martin Forsberg -99Hammarby IF1,23
10Jack Tranderyd -00KFUM Örebro1,23
11Petter Norss -99Hammarby IF1,18


Martin Forsberg
Joakim Wadstein
Petter Norss
Jack Tranderyd
Albin Rohde
Henrik Larsson
Tom Johansson
Lucas Björklund
Jonas Renz
Gustav Karlsson
Gustaf Ivarsson
113 118 123 128 133 138 141 144 147 150 153 156 160
     o  o   xxx
        o   o   o   o   xo  xxo xxx
o   xo  xxx
o   o   xxo xxx
    o   o   xo  o   xxx
                o   o   o   xxo xxo xxo o   xxx
                    o   o   xo  xxo xxo xxx
        o   o   o   o   xo  xxo xo  xxo xo  o   xxx
                    o   xo  xxx
    o   o   o   o   o   xxx
            o   o   xo  xo  xxx
    P13 LÄNGD ZON      2012-01-15
1Henrik Larsson -99IF Göta5,06
2Jonathan Granath -00KFUM Örebro4,72
3Jonas Renz -99IK Norrköping FI4,68
4John Karlsson -99Hammarby IF4,62
5Lucas Björklund -99Huddinge AIS4,60
6Alexander Olsson -99IF Göta4,39
7Olle Tyrsmo -00Glanshammar IF4,37
8Tom Johansson -99KFUM Örebro4,32
9Lucas Pelz -99Huddinge AIS4,13
10Dennis Larsson -99Huddinge AIS4,10
11Aron Karlsson -00KFUM Örebro4,05
12Martin Forsberg -99Hammarby IF3,93
13William Henningson -99Hammarby IF3,87
14Rickard Bergenarp -00Glanshammar IF3,87
15Georg Eklöw -99Hammarby IF3,83
16Willy Göransson -00Råby-Rekarne FIF3,82
17Oskar Arensmeier -00Frövi IK3,76
18Patrik Lindskog -99KFUM Örebro3,74
19Jonathan Lund -99Hammarby IF3,64
20Albin Rohde -99Hammarby IF3,63
21Erik Skoglund -99Linköpings GIF3,58
22Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro3,56
23Elliott Rudal -99Hammarby IF3,47
24Gustav Rohde -99Hammarby IF3,46
25Petter Norss -99Hammarby IF3,26
26Jack Tranderyd -00KFUM Örebro3,22

Lucas Björklund
Henrik Larsson
Lucas Pelz
Oskar Arensmeier
Olle Tyrsmo
Jack Tranderyd
William Henningson
Willy Göransson
Dennis Larsson
John Karlsson
Rickard Bergenarp
Martin Forsberg
Jonathan Lund
Alexander Olsson
Jonathan Granath
Petter Norss
Georg Eklöw
Aron Karlsson
Erik Skoglund
Gustav Rohde
Tom Johansson
Elliott Rudal
Albin Rohde
Sebastian Erlandh
Jonas Renz
Patrik Lindskog
447  460  435  452  454   x 
 x    x   506  414  427  499
405  399  413
288  375  376
437  414  415  373  417   x 
317  322  306
386  387   x 
382  361  371
401  410   x 
450  457  456  456   x   462
379  382  387
272  380  393
364  360  362
413  422  426  396  437  439
461  459  450  462  450  472
308  302  326
371   x   383
405  389  386
358  329  328
346  327   x 
421  432  413  415  421  426
347  328  315
363  358   x 
356  349   - 
464  466  468  465   -   466
374  347  360
    P13 KULA 3,0      2012-01-14
1Carl Odelberg Johnson -99Linköpings GIF9,81
2Henrik Larsson -99IF Göta9,61
3Lucas Björklund -99Huddinge AIS9,37
4Robin Edqvist -99KFUM Örebro9,21
5Jonas Renz -99IK Norrköping FI8,28
6Isak Johansson -00Stocksäters IF7,88
7Joar Classon -99Huddinge AIS7,48
8Vilson Lleshi -99IFK Nora7,35
9Linus Fogelberg -99Linköpings GIF7,30
10Edvin Sjöllin -00Finspångs AIK7,14
11Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro6,46
12Dennis Larsson -99Huddinge AIS6,43
13Elliott Rudal -99Hammarby IF6,19
14Gustaf Ivarsson -99KFUM Örebro6,15
15Petter Norss -99Hammarby IF5,96

Carl Odelberg Johnson
Vilson Lleshi
Isak Johansson
Robin Edqvist
Joar Classon
Gustaf Ivarsson
Jonas Renz
Sebastian Erlandh
Petter Norss
Dennis Larsson
Linus Fogelberg
Elliott Rudal
Henrik Larsson
Lucas Björklund
Edvin Sjöllin
883  981  958  927  928  922
735  677  660  677  629  592
668  678  750  788  758  686
867  859  878  778  816  921
687  683  748  743  735  747
615  602  599
806  790  748  828   x    x 
 x    x   646
596  575  556
616  643  635
730  729  703
619  590  571
816  877  961  913  887  868
858  906  899  914  848  937
714  661   x 
    P11 60 M  HEAT 1    2012-01-14
1Leon Johansson -01Hammarby IF9,74FinalB
2Oscar Persson -01Frövi IK9,98
3André Särnholm -02KFUM Örebro10,00
4Viktor Kings -01Hammarby IF10,19
5Erik Stintzing -01Hammarby IF10,43
6Kevin Bodén -02Motala AIF10,60
-Lee Sheppard -01Hammarby IFej start

    P11 60 M  HEAT 2    
1Paul Förnestig -01Hammarby IF9,11FinalA
2Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro9,33FinalA
3Louis Göransson -01KFUM Örebro9,73FinalB
4Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro9,80FinalB
5Adam Fogelberg -01Hammarby IF9,83FinalB
6Robert Sande -01Hammarby IF10,49
7Elliot Hök -01Hammarby IF11,27

    P11 60 M  HEAT 3    
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,45FinalA
2Quentin Sumner -01Hammarby IF9,94FinalB
3Olle Melberg -01KFUM Örebro9,97FinalB
4Petter Sandkvist -01Hammarby IF9,97
5Edvin Strandberg -01Hammarby IF10,23
6Pelle Persson -02KFUM Örebro11,35

    P11 60 M  HEAT 4    
1Melker Forsberg -01Glanshammar IF9,70FinalA
2Ville Nygård -01Råby-Rekarne FIF9,72FinalA
3Emil Lavett -01Hammarby IF9,84FinalB
4Simon Artmark -02KFUM Örebro10,16
5Viktor Bergström -01Hammarby IF10,24
6Benjamin Kadic -01KFUM Örebro10,60
7Max Styfberg -01Hammarby IF11,74

    P11 60 M  HEAT 5    
1Amir Musa -01KFUM Örebro9,29FinalA
2Iyayi Ehirhieme -01Hammarby IF9,54FinalA
3Herman Helsing -01Hammarby IF9,71FinalA
4Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro9,92FinalB
5Filip Höijer -02Frövi IK10,04
6Alex Åberg -02KFUM Örebro10,55

    P11 60 M  A-FINAL    2012-01-14
1Paul Förnestig -01Hammarby IF8,99
2Amir Musa -01KFUM Örebro9,24
3Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro9,41
4Iyayi Ehirhieme -01Hammarby IF9,45
5Henrik Renz -01IK Norrköping FI9,48
6Ville Nygård -01Råby-Rekarne FIF9,89
7Melker Forsberg -01Glanshammar IF9,99
-Herman Helsing -01Hammarby IFej start

    P11 60 M  B-FINAL    
1Louis Göransson -01KFUM Örebro9,72
2Adam Fogelberg -01Hammarby IF9,76
3Leon Johansson -01Hammarby IF9,78
4Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro9,83
5Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro9,83
6Olle Melberg -01KFUM Örebro10,04
7Quentin Sumner -01Hammarby IF10,04
8Emil Lavett -01Hammarby IF10,09

    P11 200 M  HEAT 1    2012-01-15
1Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF34,77
2Robert Sande -01Hammarby IF34,87
3Lukas Eriksson -02Motala AIF34,93

    P11 200 M  HEAT 2    
1Johannes Lilius -01Huddinge AIS32,66
2Benjamin Bellström -02KFUM Örebro37,06
-Arvid Brikell -01Hammarby IFej start

    P11 200 M  HEAT 3    
1Erik Stintzing -01Hammarby IF37,99
2Elliot Hök -01Hammarby IF39,64
3Max Styfberg -01Hammarby IF40,91
4Pelle Persson -02KFUM Örebro42,09

    P11 200 M  HEAT 4    
1Viktor Bergström -01Hammarby IF34,52
2Oscar Persson -01Frövi IK34,70
3Edvin Strandberg -01Hammarby IF34,97
4Viktor Kings -01Hammarby IF35,42

    P11 200 M  HEAT 5    
1Quentin Sumner -01Hammarby IF34,12
2Petter Sandkvist -01Hammarby IF34,62
3Emil Lavett -01Hammarby IF35,00
-Leon Johansson -01Hammarby IFej start

    P11 200 M  HEAT 6    
1Iyayi Ehirhieme -01Hammarby IF32,00
2Ivan Gunnarsson -01Frövi IK33,25
3Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro33,39
4Louis Göransson -01KFUM Örebro33,50

    P11 200 M  HEAT 7    
1Paul Förnestig -01Hammarby IF30,13
2Amir Musa -01KFUM Örebro30,54
3Henrik Renz -01IK Norrköping FI31,33
4Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro31,85

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Paul Förnestig -01Hammarby IF30,13
2Amir Musa -01KFUM Örebro30,54
3Henrik Renz -01IK Norrköping FI31,33
4Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro31,85
5Iyayi Ehirhieme -01Hammarby IF32,00
6Johannes Lilius -01Huddinge AIS32,66
7Ivan Gunnarsson -01Frövi IK33,25
8Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro33,39
9Louis Göransson -01KFUM Örebro33,50
10Quentin Sumner -01Hammarby IF34,12
11Viktor Bergström -01Hammarby IF34,52
12Petter Sandkvist -01Hammarby IF34,62
13Oscar Persson -01Frövi IK34,70
14Karl-William Einarsson -02Wedevågs IF34,77
15Robert Sande -01Hammarby IF34,87
16Lukas Eriksson -02Motala AIF34,93
17Edvin Strandberg -01Hammarby IF34,97
18Emil Lavett -01Hammarby IF35,00
19Viktor Kings -01Hammarby IF35,42
20Benjamin Bellström -02KFUM Örebro37,06
21Erik Stintzing -01Hammarby IF37,99
22Elliot Hök -01Hammarby IF39,64
23Max Styfberg -01Hammarby IF40,91
24Pelle Persson -02KFUM Örebro42,09

    P11 600 M  HEAT 1    2012-01-14
1Paul Förnestig -01Hammarby IF2.08,14
2Petter Sandkvist -01Hammarby IF2.10,32
3Manne Frih -02KFUM Örebro2.12,32
4Viktor Kings -01Hammarby IF2.17,25
5Kevin Bodén -02Motala AIF2.20,65
6Martin Hyvärinen -02KFUM Örebro2.24,55
7Elliot Hök -01Hammarby IF2.34,32
8Max Styfberg -01Hammarby IF2.35,71
9Erik Stintzing -01Hammarby IF2.36,01
-Viktor Bergström -01Hammarby IFbröt

    P11 600 M  HEAT 2    
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI1.59,29
2Johannes Lilius -01Huddinge AIS2.03,42
3Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2.05,32
4Louis Göransson -01KFUM Örebro2.05,48
5Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro2.07,41
6Melker Forsberg -01Glanshammar IF2.09,21
7Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro2.11,35
8Emil Lavett -01Hammarby IF2.13,81
9Oscar Hultman -01Frövi IK2.19,57
10Leon Johansson -01Hammarby IF2.20,13
11Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.20,38
12Adam Fogelberg -01Hammarby IF2.22,38

    P11 600 M  SAMLAD LISTA    
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI1.59,29
2Johannes Lilius -01Huddinge AIS2.03,42
3Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2.05,32
4Louis Göransson -01KFUM Örebro2.05,48
5Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro2.07,41
6Paul Förnestig -01Hammarby IF2.08,14
7Melker Forsberg -01Glanshammar IF2.09,21
8Petter Sandkvist -01Hammarby IF2.10,32
9Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro2.11,35
10Manne Frih -02KFUM Örebro2.12,32
11Emil Lavett -01Hammarby IF2.13,81
12Viktor Kings -01Hammarby IF2.17,25
13Oscar Hultman -01Frövi IK2.19,57
14Leon Johansson -01Hammarby IF2.20,13
15Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2.20,38
16Kevin Bodén -02Motala AIF2.20,65
17Adam Fogelberg -01Hammarby IF2.22,38
18Martin Hyvärinen -02KFUM Örebro2.24,55
19Elliot Hök -01Hammarby IF2.34,32
20Max Styfberg -01Hammarby IF2.35,71
21Erik Stintzing -01Hammarby IF2.36,01

    P11 HÖJD      2012-01-14
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI1,29
2Marcus Führ -01KFUM Örebro1,26
3Ville Nygård -01Råby-Rekarne FIF1,20
4Johannes Lilius -01Huddinge AIS1,15
5Filip Höijer -02Frövi IK1,10
5Petter Sandkvist -01Hammarby IF1,10
7Oscar Hultman -01Frövi IK1,10
8Quentin Sumner -01Hammarby IF1,10
9Emil Lavett -01Hammarby IF1,05
10Viktor Bergström -01Hammarby IF1,05
10Robert Sande -01Hammarby IF1,05
10Adam Fogelberg -01Hammarby IF1,05
13Erik Stintzing -01Hammarby IF1,05
14Viktor Kings -01Hammarby IF1,00
15Elliot Hök -01Hammarby IF0,95
16Edvin Strandberg -01Hammarby IF0,95
-Kevin Bodén -02Motala AIF0,00
-Pelle Persson -02KFUM Örebro0,00
-Max Styfberg -01Hammarby IF0,00


Elliot Hök
Filip Höijer
Marcus Führ
Quentin Sumner
Erik Stintzing
Emil Lavett
Viktor Bergström
Johannes Lilius
Viktor Kings
Kevin Bodén
Pelle Persson
Robert Sande
Petter Sandkvist
Oscar Hultman
Ville Nygård
Edvin Strandberg
Max Styfberg
Henrik Renz
Adam Fogelberg
95 100 105 110 115 120 123 126 129 135
o   xxx
o   o   xo  o   x--
        o   o   o   o   o   o   xxx
    o   o   xxo xxx
o   xxo xxo xxx
o   o   o   xxx
o   o   xo  xxx
        o   o   o   xxx
o   o   xxx
xxx
xxx
o   o   xo  xxx
o   xo  o   o   xxx
o   o   xo  xo  xxx
    o   o   o   xo  xo  xxx
xxo xxx
x--
                o   o   o   o   o   xxx
    o   xo  xxx
    P11 LÄNGD ZON      2012-01-15
1Henrik Renz -01IK Norrköping FI4,05
2Amir Musa -01KFUM Örebro4,05
3Melker Forsberg -01Glanshammar IF3,90
4Paul Förnestig -01Hammarby IF3,90
5Jonathan Johnsson -02KFUM Örebro3,83
6Iyayi Ehirhieme -01Hammarby IF3,83
7Johannes Lillius -01Huddinge AIS3,72
8Rasmus Hugosson -01KFUM Örebro3,71
9Ville Nygård -01Råby-Rekarne FIF3,60
10Emil Lavett -01Hammarby IF3,59
11Louis Göransson -01KFUM Örebro3,58
12Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro3,57
13Måns Roos -02Mölndals AIK3,49
14Zef Lleshi -02IFK Nora3,47
15Olle Melberg -01KFUM Örebro3,47
16Manne Frih -02KFUM Örebro3,47
17Petter Sandkvist -01Hammarby IF3,43
18Ivan Gunnarsson -01Frövi IK3,43
19Oscar Persson -01Frövi IK3,42
20André Särnholm -02KFUM Örebro3,42
21Adam Fogelberg -01Hammarby IF3,39
22Filip Höijer -02Frövi IK3,36
23Viktor Bergström -01Hammarby IF3,33
24Robert Sande -01Hammarby IF3,26
25Edvin Strandberg -01Hammarby IF3,26
26Quentin Sumner -01Hammarby IF3,23
27Elliot Hök -01Hammarby IF3,21
28Simon Artmark -02KFUM Örebro3,16
29Benjamin Kadic -01KFUM Örebro3,15
30Lukas Eriksson -02Motala AIF3,14
31Johan Rosby -01KFUM Örebro3,10
32Viktor Kings -01Hammarby IF3,06
33Max Styfberg -01Hammarby IF3,03
34William Ewerblad -01Danderyds SK2,84
35Oliver Bornälv -01Frövi IK2,82
36Erik Stintzing -01Hammarby IF2,72
37Pelle Persson -02KFUM Örebro2,64
-Leon Johansson -01Hammarby IF0,00

Filip Höijer
Måns Roos
Melker Forsberg
Olle Melberg
Max Styfberg
Viktor Bergström
Henrik Renz
Ivan Gunnarsson
Louis Göransson
Quentin Sumner
Paul Förnestig
Oliver Bornälv
Simon Artmark
Petter Sandkvist
Amir Musa
Zef Lleshi
Iyayi Ehirhieme
Manne Frih
Johannes Lillius
Rasmus Hugosson
André Särnholm
Adam Fogelberg
Lukas Eriksson
Edvin Strandberg
Robert Sande
Elliot Hök
William Ewerblad
Gustaf Otterhed
Johan Rosby
Erik Stintzing
Benjamin Kadic
Viktor Kings
Pelle Persson
Ville Nygård
Emil Lavett
Leon Johansson
Oscar Persson
Jonathan Johnsson
330  336  334  277
349  333  333  336
354  390  387   x 
338   x   334  347
303  277  266  256
289  333  287  316
402  393  405  399
343  305  216  316
334  358  315  280
320  323  323  287
357  368  351  390
282  282  258  282
305  307  295  316
343  325  339  314
395  390  399  405
347  346   x    x 
383  344  377  365
347  326  337  328
365  362  372  372
347  348  347  371
332  318  342  317
334  333  339  331
314  299  281   x 
326  320  309  310
 x   326  323  318
309   x   321  315
281  284  284  256
321   x   357  339
310  286  290  289
258  243  254  272
 x    x   315  314
275  282  290  306
247  245  260  264
360  346  340  340
359  238   x   353
 x    -    -    - 
338  342   x   318
374  379  361  383
    P11 KULA 2,0      2012-01-15
1Måns Roos -02Mölndals AIK8,95
2Johannes Lilius -01Huddinge AIS7,96
3Ivan Gunnarsson -01Frövi IK7,95
4Henrik Renz -01IK Norrköping FI7,56
5Olle Melberg -01KFUM Örebro7,52
6Benjamin Kadic -01KFUM Örebro7,47
7Filip Höijer -02Frövi IK7,44
8Ville Nygård -01Råby-Rekarne FIF7,27
9Amir Musa -01KFUM Örebro7,21
10Oliver Bornälv -01Frövi IK6,98
11Melker Forsberg -01Glanshammar IF6,97
12Edvin Strandberg -01Hammarby IF6,81
13William Ewerblad -01Danderyds SK6,71
14Herman Helsing -01Hammarby IF6,02
15Paul Förnestig -01Hammarby IF5,99
16Zef Lleshi -02IFK Nora5,98
17Petter Sandkvist -01Hammarby IF5,94
18Emil Lavett -01Hammarby IF5,90
19Viktor Bergström -01Hammarby IF5,90
20Elliot Hök -01Hammarby IF5,83
21Johan Rosby -01KFUM Örebro5,82
22Benjamin Bellström -02KFUM Örebro5,77
23Leon Johansson -01Hammarby IF5,76
24Oscar Persson -01Frövi IK5,71
25Quentin Sumner -01Hammarby IF5,29
26Viktor Kings -01Hammarby IF5,27
27Lukas Eriksson -02Motala AIF5,20
28Erik Stintzing -01Hammarby IF5,14
29Adam Fogelberg -01Hammarby IF4,97
30Max Styfberg -01Hammarby IF4,59
31Robert Sande -01Hammarby IF3,86

William Ewerblad
Filip Höijer
Robert Sande
Leon Johansson
Viktor Kings
Edvin Strandberg
Lukas Eriksson
Benjamin Kadic
Adam Fogelberg
Ville Nygård
Johannes Lilius
Erik Stintzing
Emil Lavett
Max Styfberg
Benjamin Bellström
Herman Helsing
Måns Roos
Henrik Renz
Oscar Persson
Oliver Bornälv
Ivan Gunnarsson
Johan Rosby
Olle Melberg
Petter Sandkvist
Elliot Hök
Quentin Sumner
Viktor Bergström
Zef Lleshi
Melker Forsberg
Amir Musa
Paul Förnestig
671  496   x 
695  744  620  689  671  689
386  366  362
500  477  576
527  507  489
577  681  615
520  445  476
695  686  747  722  740  741
497  491   x 
644  678  726  701  727  626
765  732  689  689  796  767
485  506  514
549  590  588
440   x    459
495  458  577
602  562  489
813  895  841  818  810  706
747  756  658  692   x     x 
507  570  571
698  697  675
661  795  662  721  759  772
450  582  485
752  747  716  716  745  706
591   x    594
542  583  528
529  522  514
 x     x    590
598  556  520
697  616  664
721  666  677
554  530  599
    P9 60 M  HEAT 1    2012-01-14
1Henrik Franzén -03KFUM Örebro10,33Final
2Simon Klasenius -03KFUM Örebro10,36Final
3Oliver Lundström -03KFUM Örebro10,41Final
4Arvid Arensmeier -03Frövi IK10,43Final
5Tobias Erlandh -03KFUM Örebro10,56Final
6Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro10,60Final
7Alvin Eriksson -03KFUM Örebro10,91

    P9 60 M  HEAT 2    
1Alfie Göransson -03KFUM Örebro10,29Final
2Noa Hammarberg -03KFUM Örebro10,60Final
3Alfred Olander -03KFUM Örebro11,23
4Vilmer Lindén -03KFUM Örebro11,30
5Olof Halfvarsson -03KFUM Örebro11,49
6Alexander Bornerud -03KFUM Örebro12,49
7Johan Thuresson -03KFUM Örebro12,82

    P9 60 M  FINAL    2012-01-14
1Alfie Göransson -03KFUM Örebro10,33
2Henrik Franzén -03KFUM Örebro10,38
3Simon Klasenius -03KFUM Örebro10,43
4Oliver Lundström -03KFUM Örebro10,59
5Noa Hammarberg -03KFUM Örebro10,66
6Tobias Erlandh -03KFUM Örebro10,67
7Arvid Arensmeier -03Frövi IK10,68
8Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro10,92

    P9 400 M      2012-01-15
1Henrik Franzén -03KFUM Örebro1.21,15
2Gabriel Pettersson-Askling -03KFUM Örebro1.21,27
3Simon Klasenius -03KFUM Örebro1.23,71
4Alfred Olander -03KFUM Örebro1.23,99
5Tobias Erlandh -03KFUM Örebro1.24,43
6Noa Hammarberg -03KFUM Örebro1.26,16

    P9 LÄNGD ZON      2012-01-14
1Tobias Erlandh -03KFUM Örebro3,29
2Arvid Arensmeier -03Frövi IK3,24
3Noa Hammarberg -03KFUM Örebro3,22
4Simon Klasenius -03KFUM Örebro3,18
5Henrik Franzén -03KFUM Örebro3,14
6Alvin Eriksson -03KFUM Örebro3,02
7Oliver Lundström -03KFUM Örebro2,99
8Alfred Olander -03KFUM Örebro2,58
9Johan Thuresson -03KFUM Örebro2,23

Oliver Lundström
Noa Hammarberg
Simon Klasenius
Johan Thuresson
Alvin Eriksson
Arvid Arensmeier
Alfred Olander
Henrik Franzén
Tobias Erlandh
299  283  276  294  282  294
319  322  313  300  291   x 
318  313  314  271  297   x 
223  217  208
283  258  302  291  297  277
312  324  312  316  311  311
258  236  236  226  205  218
281  298  314  298  308   x 
318  300  321  328  325  329
    P9 KULA 2,0      2012-01-15
1Lukas Bjuremar -03KFUM Örebro5,83
2Tobias Erlandh -03KFUM Örebro5,14
3Alfred Olander -03KFUM Örebro4,52
4Simon Klasenius -03KFUM Örebro4,45

Tobias Erlandh
Lukas Bjuremar
Alfred Olander
Simon Klasenius
489  480  467  494  468  514
 x   521  583  563  534  574
424  452  442   x   387   x 
445  431  327  396   x   354
    P8 60 M      2012-01-14
1Victor Welander -04KFUM Örebro10,73
2Daniel Kördel -04KFUM Örebro10,84
3Adam Wikh -04Linköpings GIF10,89
4Erik Zetterlund -04KFUM Örebro11,08
5Isak Roos -04KFUM Örebro11,12
6Oscar Johnsson -04KFUM Örebro11,86
7David Kjellström -04KFUM Örebro11,92
8Noah Tranderyd -04KFUM Örebro12,03

    P8 400 M      2012-01-15
1Adam Wikh -04Linköpings GIF1.31,21
2Svante Jonsberg -04KFUM Örebro1.33,29
3David Kjellström -04KFUM Örebro1.35,95
4Alexander Boström -04Frövi IK1.38,10
5Pontus Höijer -04Frövi IK1.38,25

    P8 LÄNGD ZON      2012-01-14
1Adam Wikh -04Linköpings GIF2,89
2Alexander Boström -04Frövi IK2,78
3Daniel Kördel -04KFUM Örebro2,62
4Erik Zetterlund -04KFUM Örebro2,53
5Noah Tranderyd -04KFUM Örebro2,51
6Oscar Johnsson -04KFUM Örebro2,35
7David Kjellström -04KFUM Örebro2,35
8Pontus Höijer -04Frövi IK2,23

Pontus Höijer
David Kjellström
Daniel Kördel
Alexander Boström
Oscar Johnsson
Noah Tranderyd
Erik Zetterlund
Adam Wikh
215  213  223  223  219  182
220  202  235  206  197   x 
262  240  250  227  240  238
278  259  266  275  278  270
226  235  220  222  213  217
 x   221  221  251   x   234
253   x   237   x    x   246
287  283  286  285  276  289
    P8 KULA 2,0      2012-01-15
1Victor Welander -04KFUM Örebro4,52
2Alexander Boström -04Frövi IK4,37
3Pontus Höijer -04Frövi IK4,34
4Noah Tranderyd -04KFUM Örebro4,05
5Adam Wikh -04Linköpings GIF3,88

Noah Tranderyd
Pontus Höijer
Adam Wikh
Alexander Boström
Victor Welander
372  392  373  366  405   x 
 x   385  397  402   x   434
317  292  305  349  388  350
 x    x   353  355  437  380
427  452   x   353  412  452
    KVINNOR 60 M  HEAT 1    2012-01-14
1Julia Skugge -88Glanshammar IF7,56FinalA
2Erica Pettersson -90IF Göta7,77FinalA
3Jessica Östlund -93Hässelby SK7,99FinalB
4Aina Griksaite -94Spårvägens FK8,13
5Anna Birgersson -94Karlskoga FIF8,16
6Anna Sunneborn -70Spårvägens FK8,23
7Tina Nordstrand -81Sundbybergs IK8,50

    KVINNOR 60 M  HEAT 2    
1Ellen Sääw -90Falu IK7,82FinalA
2Caroline Ståhl -93KFUM Örebro7,87FinalB
3Mia Axelsson -91IF Göta7,87FinalB
4Farydah Inoussa -94Hässelby SK8,06
5Sofia Jäger Stenberg -94Sundbybergs IK8,23
6Matilda Boethius -94Östersunds GIF8,49
7Lisa Carlsson -94Falu IK8,52
8Mathilda Delefors -94GoIF Tjalve8,59

    KVINNOR 60 M  HEAT 3    
1Caroline Sandsjoe -92IF Göta7,58FinalA
2Maria Gustafsson -88IFK Lidingö7,86FinalB
3Gladys Bamane -89Spårvägens FK7,88FinalB
4Karolina Nikamo -95Upsala IF7,89FinalB
5Ellen Hjort -93KFUM Örebro8,15
6Rebecka Schelander -94Hammarby IF8,33
7Tamara Middelburg -88Rotterdam Atletiek , NED8,35
-Felicia Berglind -93Spårvägens FKej start

    KVINNOR 60 M  HEAT 4    
1Elin Östlund -91KFUM Örebro7,71FinalA
2Hanna Adriansson -92IFK Lidingö7,78FinalA
3Sofia Lund -86Hässelby SK7,86FinalB
4Madeleine Eriksson -93Gefle IF8,00FinalB
5Linnéa Lammi -92Gefle IF8,07
6Sofia Johnsson -94Hässelby SK8,14
7Rebecca Andersson -93KFUM Örebro8,35
8Erika Nyström -93Motala AIF8,53

    KVINNOR 60 M  HEAT 5    
1Lena Berntsson -78Ullevi FK7,59FinalA
2Maryann Andreasson -92IF Göta7,78FinalA
3Caroline Taxén -94Eskilstuna FI8,06
4Rebecca Larsson -94Hässelby SK8,11
5Linda Bergh -89Hässelby SK8,16
6Angelica Öhrn -94KFUM Örebro8,68
7Amelie Möller -94Hammarby IF8,70

    KVINNOR 60 M  A-FINAL    2012-01-14
1Caroline Sandsjoe -92IF Göta7,49
2Julia Skugge -88Glanshammar IF7,49
3Lena Berntsson -78Ullevi FK7,50
4Elin Östlund -91KFUM Örebro7,70
5Hanna Adriansson -92IFK Lidingö7,75
6Erica Pettersson -90IF Göta7,78
7Maryann Andreasson -92IF Göta7,85
8Ellen Sääw -90Falu IK7,93

    KVINNOR 60 M  B-FINAL    
1Karolina Nikamo -95Upsala IF7,86
2Maria Gustafsson -88IFK Lidingö7,88
3Sofia Lund -86Hässelby SK7,88
4Mia Axelsson -91IF Göta7,89
5Gladys Bamane -89Spårvägens FK7,91
6Jessica Östlund -93Hässelby SK7,92
7Caroline Ståhl -93KFUM Örebro7,95
8Madeleine Eriksson -93Gefle IF7,98

    KVINNOR 200 M  HEAT 1    2012-01-15
1Sara Angelmyr -94KFUM Örebro28,08
2Mathilda Delefors -94GoIF Tjalve28,36
3Amelie Möller -94Hammarby IF28,79

    KVINNOR 200 M  HEAT 2    
1Rebecka Schelander -94Hammarby IF27,88
2Amanda Holmberg -98Lidköpings IS28,10
3Tina Nordstrand -81Sundbybergs IK28,25

    KVINNOR 200 M  HEAT 3    
1Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF27,14
2Malin Lignell -92Stocksäters IF27,40
3Johanna Elfving -96KFUM Örebro27,98

    KVINNOR 200 M  HEAT 4    
1Caroline Ståhl -93KFUM Örebro26,68
2Ann Hyvärinen -90IFK Lidingö26,74
3Jenny Lestander -98Linköpings GIF27,24
4Johanna Bromark -93Gefle IF27,52

    KVINNOR 200 M  HEAT 5    
1Erika Löke -95Falu IK26,12
2Rebecca Andersson -93KFUM Örebro27,08
3Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens GoIF27,71
4Linnéa Lammi -92Gefle IF28,07

    KVINNOR 200 M  HEAT 6    
1Malin Lindblom -91Gefle IF26,02
2Felicia Berglind -93Spårvägens FK26,08
3Linda Frödin-Glad -93Gefle IF26,53
4Jesica Boo -93Lidköpings IS27,81

    KVINNOR 200 M  HEAT 7    
1Maria Gustafsson -88IFK Lidingö25,39
2Nuulu Ndiwabene -84Spårvägens FK26,00
3Sara Jernfält -93KFUM Örebro26,35
4Madeleine Eriksson -93Gefle IF26,65

    KVINNOR 200 M  HEAT 8    
1Caroline Sandsjoe -92IF Göta24,68
2Elin Östlund -91KFUM Örebro25,18
3Erica Pettersson -90IF Göta25,22
4Hanna Adriansson -92IFK Lidingö25,54

    KVINNOR 200 M  SAMLAD LISTA    
1Caroline Sandsjoe -92IF Göta24,68
2Elin Östlund -91KFUM Örebro25,18
3Erica Pettersson -90IF Göta25,22
4Maria Gustafsson -88IFK Lidingö25,39
5Hanna Adriansson -92IFK Lidingö25,54
6Nuulu Ndiwabene -84Spårvägens FK26,00
7Malin Lindblom -91Gefle IF26,02
8Felicia Berglind -93Spårvägens FK26,08
9Erika Löke -95Falu IK26,12
10Sara Jernfält -93KFUM Örebro26,35
11Linda Frödin-Glad -93Gefle IF26,53
12Madeleine Eriksson -93Gefle IF26,65
13Caroline Ståhl -93KFUM Örebro26,68
14Ann Hyvärinen -90IFK Lidingö26,74
15Rebecca Andersson -93KFUM Örebro27,08
16Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF27,14
17Jenny Lestander -98Linköpings GIF27,24
18Malin Lignell -92Stocksäters IF27,40
19Johanna Bromark -93Gefle IF27,52
20Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens GoIF27,71
21Jesica Boo -93Lidköpings IS27,81
22Rebecka Schelander -94Hammarby IF27,88
23Johanna Elfving -96KFUM Örebro27,98
24Linnéa Lammi -92Gefle IF28,07
25Sara Angelmyr -94KFUM Örebro28,08
26Amanda Holmberg -98Lidköpings IS28,10
27Tina Nordstrand -81Sundbybergs IK28,25
28Mathilda Delefors -94GoIF Tjalve28,36
29Amelie Möller -94Hammarby IF28,79

    KVINNOR 400 M  HEAT 1    2012-01-14
1Caroline Hjalmarsson -93Hovslätts IK62,02
2Anna Rydin -93Ullevi FK64,24
3Ellinor Sundstrand -94FGF Gotland65,99
4Mathilda Delefors -94GoIF Tjalve68,60

    KVINNOR 400 M  HEAT 2    
1Emilia Granqvist -90Östersunds GIF57,41
2Elin Axelsson -94Trollhättans FIK58,43
3Malin Lindblom -91Gefle IF59,62
4Anna-Karin Sörling -89Eskilstuna FI63,88

    KVINNOR 400 M  SAMLAD LISTA    
1Emilia Granqvist -90Östersunds GIF57,41
2Elin Axelsson -94Trollhättans FIK58,43
3Malin Lindblom -91Gefle IF59,62
4Caroline Hjalmarsson -93Hovslätts IK62,02
5Anna-Karin Sörling -89Eskilstuna FI63,88
6Anna Rydin -93Ullevi FK64,24
7Ellinor Sundstrand -94FGF Gotland65,99
8Mathilda Delefors -94GoIF Tjalve68,60

    KVINNOR 800 M      2012-01-15
1Elin Axelsson -94Trollhättans FIK2.18,76
2Sofia Granander -94Kils AIK2.24,68
3Erika Lövqvist -95Upsala IF2.28,48
4Louise Sundström -94KFUM Örebro2.29,19
5Caroline Hjalmarsson -93Hovslätts IK2.30,78

    KVINNOR 3000 M      2012-01-14
1Josefin Gerdevåg -81KFUM Örebro10.42,58
2Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK10.59,82
-Julia Blomberg -94Mosjö FKbröt

    KVINNOR 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-01-15
1Madeleine Eriksson -93Gefle IF9,03Final
2Therése Lindhe -91IF Göta9,18Final
3Ellen Hjort -93KFUM Örebro9,33Final
4Mergime Jashari -92IK Westmannia9,36Final
-Ellinor Sundstrand -94FGF Gotlandej start

    KVINNOR 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro8,68Final
2Maryann Andreasson -92IF Göta9,08Final
3Anna Birgersson -94Karlskoga FIF9,62Final
4Sofia Jäger Stenberg -94Sundbybergs IK9,67Final
5Angelica Öhrn -94KFUM Örebro9,74

    KVINNOR 60 M HÄCK  FINAL    2012-01-15
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro8,62
2Maryann Andreasson -92IF Göta8,67
3Madeleine Eriksson -93Gefle IF9,00
4Therése Lindhe -91IF Göta9,19
5Ellen Hjort -93KFUM Örebro9,24
6Anna Birgersson -94Karlskoga FIF9,61
7Mergime Jashari -92IK Westmannia9,62
8Sofia Jäger Stenberg -94Sundbybergs IK9,90

    KVINNOR HÖJD      2012-01-15
1Victoria Dronsfield -91IF Göta1,80
2Felicia Berglind -93Spårvägens FK1,71
3Madeleine Serenhov -91IFK Lidingö1,68
4Erika Chytraeus -92Huddinge AIS1,63
5Matilda Ribaeus -94IF Göta1,58
6Petra Levtshuk -94KFUM Örebro1,53


Matilda Ribaeus
Petra Levtshuk
Madeleine Serenhov
Victoria Dronsfield
Felicia Berglind
Erika Chytraeus
148 153 158 163 168 171 174 177 180 185
        xo  xxx
o   o   xxx
        xo  xo  xxo xxx
                    o   o   o   xo  xxx
        o   o   o   xo  xxx
        o   o   xxx
    KVINNOR STAV      2012-01-14
1Madeleine Nilsson -90Kvarnsvedens GoIF3,81
2Iben Høgh-Pedersen -90Randers Atletik Freja, DEN3,71
3Line Renee Jensen -92Randers Atletik Freja, DEN3,61
4Emmy Bärjegård -93Kvarnsvedens GoIF3,21
5Emma Bengtsson -94KFUM Örebro3,11
6Emma Norss -94Hammarby IF2,91
7Johanna Pettersson -94KFUM Örebro2,71
8Elin Olsson -93Kvarnsvedens GoIF2,31
-Michaela Meijer -93Örgryte IS0,00
-Matilda Hultberg -93IK Norrköping FI0,00

    KVINNOR LÄNGD      2012-01-14
1Malin Marmbrandt -85Västerås FK5,97
2Nadja Casadei -83IFK Lidingö5,90
3Linda Bergh -89Hässelby SK5,74
4Malin Eriksson -91KFUM Örebro5,59
5Johanna Nilsson -90Mölndals AIK5,43
6Sofia Jäger Stenberg -94Sundbybergs IK5,42
7Farydah Inoussa -94Hässelby SK5,41
8Mergime Jashari -92IK Westmannia5,23
9Hanna Wiss -91KFUM Örebro5,23
10Maryann Andreasson -92IF Göta5,16
11Rebecca Andersson -93KFUM Örebro5,14
12Therése Lindhe -91IF Göta5,13
13Tina Nordstrand -81Sundbybergs IK5,12
14Sofia Johnsson -94Hässelby SK4,96
15Felicia Berglind -93Spårvägens FK4,92
16Erika Nyström -93Motala AIF4,84
17Anna Hall -93GoIF Tjalve4,82
18Ellinor Sundstrand -94FGF Gotland4,81
19Malin Lignell -92Stocksäters IF4,70
20Caroline Taxén -94Eskilstuna FI4,64
-Alice Alleati -94ASI Intesatletica, ITA0,00

Felicia Berglind
Erika Nyström
Hanna Wiss
Sofia Johnsson
Mergime Jashari
Caroline Taxén
Tina Nordstrand
Malin Eriksson
Alice Alleati
Sofia Jäger Stenberg
Nadja Casadei
Johanna Nilsson
Sofia Lund
Therése Lindhe
Rebecca Andersson
Ellinor Sundstrand
Malin Lignell
Farydah Inoussa
Linda Bergh
Malin Marmbrandt
Maryann Andreasson
Anna Hall
 x   492   x 
 x   484   x 
 x    x   523
496  336  495
 x   523  515   x   512  514
 x    x   464
512  499   x 
548   x   559   x    x    x 
 x    x    x 
512  529  517  535  542  512
 x    x   590   x   582   x 
 x   539  543   x   532  541
 x    x    x 
 x   503  513
 x   504  514
481  468
470  456   x 
518  503  541  534  538  527
 x   574  546   x   556  522
566  586  588  592  597   x 
511   x   516
 x   482   x 
    KVINNOR TRESTEG      2012-01-15
1Angelica Ström -81Gefle IF12,80
2Sofia Nilsson -95Gefle IF11,94
3Tamara Middelburg -88Rotterdam Atletiek , NED11,67
4Fanny Anonsen -95Gefle IF11,42
5Frida Johansson -95IF Göta11,31
6Aina Griksaite -94Spårvägens FK11,26
7Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn11,19
8Johanna Pettersson -94KFUM Örebro11,12
9Sofia Lindfors -96Hellas FK10,37
10Anna Holmin -95Upsala IF10,37
11Elsa Herlitz -97Upsala IF10,10
12Sara Angelmyr -94KFUM Örebro10,03
13Alice Alleati -94ASI Intesatletica, ITA9,69
14Martina Appel -96IF Göta9,67
15Hanna Wahlström -98Linköpings GIF9,55
16Sofie Tholander -93Hellas FK9,45
17Amanda Hjalmarsson -97Hovslätts IK8,33

Martina Appel
Elsa Herlitz
Elvira Richardsson
Sofia Nilsson
Frida Johansson
Angelica Ström
Hanna Wahlström
Tamara Middelburg
Amanda Hjalmarsson
Alice Alleati
Sofia Lindfors
Sara Angelmyr
Fanny Anonsen
Sofie Tholander
Aina Griksaite
Johanna Pettersson
Anna Holmin
957  967   x 
 x   1010  990
1103  1088  1115  1089  1101  1119
 x   1153  1194   x    x    x 
 x    x   1131   x   1121   x 
1259   x    x   1036   x   1280
955  948  953
1144  1167   x    -    -    - 
833   -    - 
969  944   x 
999  1009  1037
 x    x   1003
1142   x    x   1134  1142  1134
 x   945  825
 x   1104  1098  1126   x   1079
1072   x   1069  1031  1057  1112
 x   1037  1008
    KVINNOR KULA      2012-01-15
1Sofia Jäger Stenberg -94Sundbybergs IK10,21
2Julia Gustafsson -94KFUM Örebro9,69
3Ellinor Sundstrand -94FGF Gotland9,31

Ellinor Sundstrand
Julia Gustafsson
Sofia Jäger Stenberg
808  878  904  898  903  931
781  960  969   944   x   951
902  892  1021  969   -    - 
    KVINNOR VIKT      2012-01-14
1Josefin Berg -85IF Göta18,27
2Marie Nordahl -81Falu IK17,25
3Julia Karlsson -95IF Göta13,24
4Cornelia Hansson -95FGF Gotland12,62
5Fanny Hjorth -95Säters IF FIK10,15

Julia Karlsson
Cornelia Hansson
Marie Nordahl
Josefin Berg
Fanny Hjorth
 x    1155  1324   x    1225   x 
1192  1210  1262  1248   x    1139
1705   x    1725  1655  1655   x 
 x     x    1744  1827  1718  1708
 957  1000  1013  1012   955  1015
    F17 60 M  HEAT 1    2012-01-15
1Karolina Nikamo -95Upsala IF8,03Final
2Frida Johansson -95IF Göta8,18Final
3Sofia Lindfors -96Hellas FK8,25Final
4Johanna Norén -96IF Göta8,32
5Sanna Ericson -95Falu IK8,37
6Julia Sederlin -95Rånäs 4H8,54
7Linnéa Fahgén -96Ludvika FFI8,92

    F17 60 M  HEAT 2    
1Erika Löke -95Falu IK8,02Final
2Sofia Nilsson -95Gefle IF8,23Final
3Fanny Anonsen -95Gefle IF8,30
4Hanna Jonsson -96Sundbybergs IK8,49
5Hanna Orre -95Säters IF FIK8,69
6Emma Bouw -96Upsala IF8,99
-Jesica Boo -93Lidköpings IS8,40ut.tävl

    F17 60 M  HEAT 3    
1Stina Gustafsson -96Ärla IF8,14Final
2Moa Ullgren -96GoIF Tjalve8,25Final
3Izabelle Kjellberg -96IF Göta8,26Final
4Johanna Elfving -96KFUM Örebro8,38
5Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn8,46
6Lovisa Frykholm -95Glanshammar IF8,64
-Ida Ekroth -96Upsala IFej start

    F17 60 M  FINAL    2012-01-15
1Karolina Nikamo -95Upsala IF7,93
2Erika Löke -95Falu IK8,02
3Frida Johansson -95IF Göta8,15
4Izabelle Kjellberg -96IF Göta8,15
5Stina Gustafsson -96Ärla IF8,18
6Sofia Nilsson -95Gefle IF8,26
7Sofia Lindfors -96Hellas FK8,27
8Moa Ullgren -96GoIF Tjalve8,33

    F17 400 M      2012-01-14
1Isabella Rosenqvist -95IF Göta65,84
2Emma Bouw -96Upsala IF66,67
-Jacqueline Larsson -96IF Götabröt

    F17 1500 M      2012-01-15
1Lisa Bergdahl -95Glanshammar IF5.05,23
-Lise Karlsson -95Sundbybergs IKbröt

    F17 60 M HÄCK      2012-01-14
1Frida Johansson -95IF Göta9,01
2Nathalie Erlingcarl -95Hässelby SK9,52
3Johanna Billberg -96IF Göta9,67
4Moa Ullgren -96GoIF Tjalve9,71
5Sarah Larsson -95IF Göta9,87
6Hanna Jonsson -96Sundbybergs IK9,92
7Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn10,45
-Emma Bouw -96Upsala IFbröt

    F17 HÖJD      2012-01-15
1Hanna Österberg -95IF Göta1,68
2Louise Österberg -95Söderhamns IF1,65
3Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro1,48
4Isabella Rosenqvist -95IF Göta1,48
5Emma Bouw -96Upsala IF1,38
6Linnéa Fahgén -96Ludvika FFI1,38


Fanny Bergetoft
Isabella Rosenqvist
Hanna Österberg
Emma Bouw
Linnéa Fahgén
Louise Österberg
128 133 138 143 148 153 156 159 162 165 168 170
            xo  o   xxx
    o   o   o   xxo xxx
                o   o   o   xxo xxo o   xxo xxx
o   o   xo  xxx
    o   xxo xxx
                o   o   o   o   xo  xo  xxx
    F17 STAV      2012-01-14
1Amalie Bang Petersen -98Randers Atletik Freja, DEN3,41omhopp 3,51
2Hanna Jansson -95Falu IK3,41omhopp 3,51
3Louise Gabrielsson -95Huddinge AIS3,21
4Emma Häggström -96Kvarnsvedens GoIF3,11
5Josephine Skipper -98Randers Atletik Freja, DEN3,01

    F17 LÄNGD      2012-01-14
1Erika Löke -95Falu IK5,48
2Nathalie Erlingcarl -95Hässelby SK5,22
3Moa Ullgren -96GoIF Tjalve5,22
4Louise Österberg -95Söderhamns IF4,89
5Izabelle Kjellberg -96IF Göta4,88
6Johanna Norén -96IF Göta4,85
7Amanda Hjalmarsson -97Hovslätts IK4,71
8Hanna Jonsson -96Sundbybergs IK4,71
9Karolina Nikamo -95Upsala IF4,64
10Johanna Billberg -96IF Göta4,63
11Sarah Larsson -95IF Göta4,58
12Emma Bouw -96Upsala IF4,51
13Martina Appel -96IF Göta4,30
14Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn4,27
15Ida Ekroth -96Upsala IF4,19
16Anna Holmin -95Upsala IF3,26
-Lovisa Frykholm -95Glanshammar IF0,00
-Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn0,00

Ida Ekroth
Erika Löke
Amanda Hjalmarsson
Nathalie Erlingcarl
Martina Appel
Sarah Larsson
Anna Holmin
Moa Ullgren
Lovisa Frykholm
Izabelle Kjellberg
Elvira Richardsson
Karolina Nikamo
Johanna Billberg
Johanna Norén
Hanna Jonsson
Sofie Karlsson
Emma Bouw
Louise Österberg
213  170  419
521  527  522  531  530  548
465   x   454  423  471  457
480  497  511  522   -    - 
 x   424  430
448  425  458
 x   326   x 
 x   493  522  492  483   x 
 x    x    x 
 x   488  484  465  483  483
 x    x    x 
464  441  424
463  459  435
469  472  453  485  471  477
471  454   x    -    -    - 
427  412  407
451  444  426
485   x   489  474   x   479
    F17 KULA 3,0      2012-01-15
1Hanna Orre -95Säters IF FIK11,77
2Moa Ullgren -96GoIF Tjalve11,69
3Hanna Jansson -95Falu IK10,23

Hanna Orre
Moa Ullgren
Hanna Jansson
1177   x    1143  1075  1135  1129
1096  1099  1070   x    1169   x 
1022  1002  1023   914   930  1015
    F15 60 M  HEAT 1    2012-01-15
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF8,13FinalA
2Agnes Larsson -97IF Göta8,24FinalA
3Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF8,40FinalB
4Efe Agbonkhese -98Hammarby IF8,44FinalB
5Ylva Jakobsson -98Hammarby IF8,56
6Agnes Gille -97Gefle IF8,56
7Sabine Steen -97IFK Kristinehamn9,13
-Magdalena Åkeson -98Hammarby IFej start

    F15 60 M  HEAT 2    
1Matilda Lindberg -97Spårvägens FK8,20FinalA
2Amanda Holmberg -98Lidköpings IS8,47FinalB
3Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve8,65
4Victoria Sandsjoe -98IF Göta8,87
5Matilda Sjöholm -98Hammarby IF9,06
6Hanne Retsloff -98Hammarby IF9,27
7Lovisa Larsson -98KFUM Örebro10,02
-Vilma Andersson -98Hammarby IFdiskv

    F15 60 M  HEAT 3    
1Anna Westher -97KFUM Örebro8,08FinalA
2Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF8,35FinalB
3Elina Andersson -97Frövi IK8,57
4Hanna Kapell -98Hammarby IF8,80
5Tove Borg -97Gefle IF8,81
6Linnea Andersson -97Glanshammar IF8,83
7Frida Drakes -97Säters IF FIK9,09
8Cecilia Jäger Stenberg -97Sundbybergs IK10,36

    F15 60 M  HEAT 4    
1Jenny Lestander -98Linköpings GIF8,17FinalA
2Linnea Agefjäll -97Linköpings GIF8,33FinalA
3Tess Hertz-Saebbö -98Göteborgs KIK8,50FinalB
4Louise Ekman -97Gefle IF8,51
5Elsa Hård -98Hammarby IF8,81
6Elin Palmér -98KFUM Örebro8,91
7Eunice Nilsson -98KFUM Örebro9,10
8Emily Berghäll -98Hammarby IF9,48

    F15 60 M  HEAT 5    
1Irene Ekelund -97Kils AIK7,86FinalA
2Moa Nykvist -98Gefle IF8,37FinalB
3Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF8,75
4Pernilla Hansson -98Hammarby IF8,79
5Linnéa Palmerstedt -98Hammarby IF9,06
6Julia Brunnstedt -98Hammarby IF9,15
7Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro9,39
8Emelie Johansson -98Stocksäters IF9,56

    F15 60 M  HEAT 6    
1Linnea Broström -98Linköpings GIF8,40FinalB
2Alexandra Larsson -98IF Göta8,51
3Hanna Holmgren Karlsson -97KFUM Örebro8,60
4Caroline Fritz -98Hammarby IF8,90
5Freja Gemmel -98Hammarby IF9,31
6Felicia Engberg -98Leksands FIK9,35
7Sanna Lindström -97Glanshammar IF9,36
8Ella Strömfelt -98Hammarby IF9,56

    F15 60 M  HEAT 7    
1Malin Andersson -97Gefle IF8,34FinalA
2Fanny Ernestam -98KFUM Örebro8,38FinalB
3Elin Johansson -98IFK Kristinehamn8,51
4Hanna Wahlström -98Linköpings GIF8,92
5Emma Hultström -98Hammarby IF9,02
6Klara Flygare -98Glanshammar IF9,04
7Vilma Wikh -98Linköpings GIF9,25
8Ellen Hådén -98Hammarby IF10,10

    F15 60 M  A-FINAL    2012-01-15
1Irene Ekelund -97Kils AIK7,75
2Johanna Gustavsson -97Motala AIF7,93
3Anna Westher -97KFUM Örebro8,06
4Jenny Lestander -98Linköpings GIF8,23
5Matilda Lindberg -97Spårvägens FK8,24
6Linnea Agefjäll -97Linköpings GIF8,38
-Agnes Larsson -97IF Götaej start
-Malin Andersson -97Gefle IFej start

    F15 60 M  B-FINAL    
1Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF8,28
2Tess Hertz-Saebbö -98Göteborgs KIK8,36
3Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF8,37
4Linnea Broström -98Linköpings GIF8,38
5Fanny Ernestam -98KFUM Örebro8,38
6Moa Nykvist -98Gefle IF8,40
7Efe Agbonkhese -98Hammarby IF8,40
8Amanda Holmberg -98Lidköpings IS8,57

    F15 200 M  HEAT 1    2012-01-14
1Matilda Sjöholm -98Hammarby IF29,66
2Magdalena Åkeson -98Hammarby IF30,63
3Vilma Andersson -98Hammarby IF34,97
-Vilma Wikh -98Linköpings GIFdiskv F4.2.9

    F15 200 M  HEAT 2    
1Jenny Lestander -98Linköpings GIF27,10
2Linnea Agefjäll -97Linköpings GIF28,27
3Linnea Andersson -97Glanshammar IF28,82
-Julia Brunnstedt -98Hammarby IFdiskv F4.2.9

    F15 200 M  HEAT 3    
1Efe Agbonkhese -98Hammarby IF28,76
2Frida Drakes -97Säters IF FIK29,96
3Emma Hultström -98Hammarby IF30,08
4Hanne Retsloff -98Hammarby IF31,71

    F15 200 M  HEAT 4    
1Hanna Wahlström -98Linköpings GIF29,07
2Caroline Fritz -98Hammarby IF30,41
3Ella Strömfelt -98Hammarby IF31,22
4Emily Berghäll -98Hammarby IF33,65

    F15 200 M  HEAT 5    
1Elina Andersson -97Frövi IK28,85
2Eunice Nilsson -98KFUM Örebro30,90
3Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro31,65
-Pernilla Hansson -98Hammarby IFej start

    F15 200 M  HEAT 6    
1Sabina Forsberg -98Glanshammar IF28,02
2Hanna Kapell -98Hammarby IF28,51
3Ylva Jakobsson -98Hammarby IF28,84
4Elsa Hård -98Hammarby IF29,75

    F15 200 M  HEAT 7    
1Sofia Lindh -98Upsala IF28,80
2Sandra Östby -97IFK Tumba29,27
3Sanna Lindström -97Glanshammar IF29,65
-Elin Johansson -98IFK Kristinehamnej start

    F15 200 M  HEAT 8    
1Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve27,88
2Beatrice Karlsson -97Katrineholms SK28,69
3Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF28,74
4Anna Norman -97Sundbybergs IK30,18

    F15 200 M  HEAT 9    
1Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF27,22
2Fanny Ernestam -98KFUM Örebro27,31
3Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF27,38
4Tess Hertz-Saebbö -98Göteborgs KIK27,83

    F15 200 M  HEAT 10    
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF25,96
2Anna Westher -97KFUM Örebro26,69
3Mathilda Eriksson -98IFK Tumba27,19
4Linnea Broström -98Linköpings GIF27,29

    F15 200 M  SAMLAD LISTA    
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF25,96
2Anna Westher -97KFUM Örebro26,69
3Jenny Lestander -98Linköpings GIF27,10
4Mathilda Eriksson -98IFK Tumba27,19
5Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF27,22
6Linnea Broström -98Linköpings GIF27,29
7Fanny Ernestam -98KFUM Örebro27,31
8Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF27,38
9Tess Hertz-Saebbö -98Göteborgs KIK27,83
10Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve27,88
11Sabina Forsberg -98Glanshammar IF28,02
12Linnea Agefjäll -97Linköpings GIF28,27
13Hanna Kapell -98Hammarby IF28,51
14Beatrice Karlsson -97Katrineholms SK28,69
15Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF28,74
16Efe Agbonkhese -98Hammarby IF28,76
17Sofia Lindh -98Upsala IF28,80
18Linnea Andersson -97Glanshammar IF28,82
19Ylva Jakobsson -98Hammarby IF28,84
20Elina Andersson -97Frövi IK28,85
21Hanna Wahlström -98Linköpings GIF29,07
22Sandra Östby -97IFK Tumba29,27
23Sanna Lindström -97Glanshammar IF29,65
24Matilda Sjöholm -98Hammarby IF29,66
25Elsa Hård -98Hammarby IF29,75
26Frida Drakes -97Säters IF FIK29,96
27Emma Hultström -98Hammarby IF30,08
28Anna Norman -97Sundbybergs IK30,18
29Caroline Fritz -98Hammarby IF30,41
30Magdalena Åkeson -98Hammarby IF30,63
31Eunice Nilsson -98KFUM Örebro30,90
32Ella Strömfelt -98Hammarby IF31,22
33Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro31,65
34Hanne Retsloff -98Hammarby IF31,71
35Emily Berghäll -98Hammarby IF33,65
36Vilma Andersson -98Hammarby IF34,97

    F15 1000 M      2012-01-15
1Linnea Broström -98Linköpings GIF3.00,00
2Sofia Hultgren -97Ludvika FFI3.28,95
3Ella Strömfelt -98Hammarby IF3.32,57
4Linnea Quist -97IF Göta3.34,81
5Vilma Andersson -98Hammarby IF4.00,48

    F15 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-01-14
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba9,15Final
2Ylva Jakobsson -98Hammarby IF9,82
3Sofia Lindh -98Upsala IF10,00
4Hanna Kapell -98Hammarby IF10,21
5Frida Drakes -97Säters IF FIK10,68
6Magdalena Åkeson -98Hammarby IF11,06
7Emma Hultström -98Hammarby IF11,75

    F15 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Anna Westher -97KFUM Örebro9,62Final
2Sandra Östby -97IFK Tumba9,65Final
3Eunice Nilsson -98KFUM Örebro10,83
4Linnéa Palmerstedt -98Hammarby IF11,29
5Hanne Retsloff -98Hammarby IF12,10
6Efe Agbonkhese -98Hammarby IF12,38
-Minna Svärd -98IF Götaej start

    F15 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF9,33Final
2Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF9,79Final
3Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF10,02
4Pernilla Hansson -98Hammarby IF10,22
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn10,79
6Matilda Sjöholm -98Hammarby IF10,99
7Elin Palmér -98KFUM Örebro11,31

    F15 60 M HÄCK  HEAT 4    
1Linnea Gustafsson -97Hammarby IF9,57Final
2Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve9,69Final
3Jenny Lestander -98Linköpings GIF9,72Final
4Tess Hertz-Saebbö -98Göteborgs KIK9,83
5Elsa Hård -98Hammarby IF10,02
6Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF10,49
7Josefine Larsson -98Glanshammar IF11,06
8Felicia Engberg -98Leksands FIK11,11

    F15 60 M HÄCK  FINAL    2012-01-14
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba8,95
2Johanna Gustavsson -97Motala AIF9,18
3Linnea Gustafsson -97Hammarby IF9,41
4Sandra Östby -97IFK Tumba9,59
5Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF9,66
6Jenny Lestander -98Linköpings GIF9,66
7Anna Westher -97KFUM Örebro9,68
8Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve9,76

    F15 HÖJD      2012-01-15
1Johanna Gustavsson -97Motala AIF1,70
2Elin Johansson -98IFK Kristinehamn1,63
3Jenny Lestander -98Linköpings GIF1,63
4Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF1,60
5Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn1,54
6Mathilda Fästh -97Upsala IF1,54
7Amanda Hjalmarsson -97Hovslätts IK1,51
8Louise Ekman -97Gefle IF1,48
8Sabina Forsberg -98Glanshammar IF1,48
10Matilda Eriksson -97Ludvika FFI1,48
11Amanda Holmberg -98Lidköpings IS1,48
12Pernilla Hansson -98Hammarby IF1,43
13Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF1,43
14Emma Hultström -98Hammarby IF1,38
15Caroline Fritz -98Hammarby IF1,38
16Frida Drakes -97Säters IF FIK1,38
17Hanna Kapell -98Hammarby IF1,38
17Elsa Hård -98Hammarby IF1,38
17Magdalena Åkeson -98Hammarby IF1,38
20Felicia Engberg -98Leksands FIK1,38
21Vilma Wikh -98Linköpings GIF1,33
22Ellen Hådén -98Hammarby IF1,28


Rebecka Svedberg
Ellen Hådén
Hanna Kapell
Caroline Fritz
Frida Drakes
Mathilda Fästh
Amanda Holmberg
Jenny Lestander
Elin Johansson
Felicia Engberg
Johanna Gustavsson
Amanda Hjalmarsson
Matilda Eriksson
Louise Ekman
Ida Fritzdorf-Kåberg
Elsa Hård
Magdalena Åkeson
Emma Hultström
Pernilla Hansson
Sabina Forsberg
Vilma Wikh
Hanne Karlsson
123 128 133 138 143 148 151 154 157 160 163 166 170 172
                xxo o   xo  o   o   xxo xxx
o   xo  xxx
o   o   xo  xo  xxx
xo  o   xo  o   xxx
        o   xo  xxx
                o   o   xo  xo  xxx
        o   o   o   xxo xxx
                    o   o   o   xxo xxo xxo xxx
                    o   o   xo  o   xxo xxo xxx
o   xo  o   xxo xxx
                            o   o   o   o   xo  xo  xxx
                    xo  xo  xxx
        o   o   xo  o   xxx
            o   o   o   xxx
        o   o   xo  xxx
        xo  xo  xxx
        xo  xo  xxx
        xo  o   xxx
        o   o   o   xxx
        o   o   o   o   xxx
    xo  xxo xxx
                    o   o   o   xxx
    F15 STAV      2012-01-14
1Ellienor Werner -98Hässelby SK3,11
2Emilia Andersson -98Stocksäters IF2,51
3Hanna Johansson -97IF Göta2,51
4Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF2,51
5Linnéa Palmerstedt -98Hammarby IF2,51
6Hanna Kapell -98Hammarby IF2,41
7Ella Strömfelt -98Hammarby IF2,41
8Fanny Eriksson -97Djurmo/Sifferbo IF2,31
9Moa Carlsson -97IFK Kristinehamn2,31
9Minna Svärd -98IF Göta2,31
11Mathilda Eriksson -98IFK Tumba2,11
12Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF2,11
13Sandra Östby -97IFK Tumba2,11
13Elsa Hård -98Hammarby IF2,11

    F15 LÄNGD      2012-01-15
1Tess Hertz-Saebbö -98Göteborgs KIK5,13
2Matilda Lindberg -97Spårvägens FK5,04
3Rebecka Svedberg -98Linköpings GIF4,93
4Sabina Forsberg -98Glanshammar IF4,84
5Linnea Broström -98Linköpings GIF4,83
6Fanny Ernestam -98KFUM Örebro4,83
7Moa Nykvist -98Gefle IF4,79
8Sofia Renbjörk -97GoIF Tjalve4,73
9Elin Johansson -98IFK Kristinehamn4,55
10Hanna Johansson -97IF Göta4,43
11Ylva Jakobsson -98Hammarby IF4,42
12Matilda Eriksson -97Ludvika FFI4,41
13Amanda Lindblom -98Råby-Rekarne FIF4,40
14Frida Drakes -97Säters IF FIK4,37
15Ida Fritzdorf-Kåberg -98Hammarby IF4,36
16Hanna Kapell -98Hammarby IF4,34
17Caroline Fritz -98Hammarby IF4,32
18Linnea Agefjäll -97Linköpings GIF4,27
19Eunice Nilsson -98KFUM Örebro4,26
20Amanda Holmberg -98Lidköpings IS4,24
21Klara Flygare -98Glanshammar IF4,23
22Linnéa Palmerstedt -98Hammarby IF4,22
23Hanna Wahlström -98Linköpings GIF4,15
24Kerstin Lindsmyr -97KFUM Örebro4,15
25Sabine Steen -97IFK Kristinehamn4,13
26Wilma Toivola -98Glanshammar IF4,13
27Josefine Larsson -98Glanshammar IF4,07
28Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn4,06
29Felicia Engberg -98Leksands FIK4,06
30Matilda Sjöholm -98Hammarby IF4,03
31Tove Borg -97Gefle IF4,02
32Elin Palmér -98KFUM Örebro4,02
33Julia Brunnstedt -98Hammarby IF4,02
34Vilma Wikh -98Linköpings GIF3,96
35Amanda Malmehed -98Linköpings GIF3,93
36Efe Agbonkhese -98Hammarby IF3,86
37Hanne Retsloff -98Hammarby IF3,84
38Emma Hultström -98Hammarby IF3,83
39Emily Berghäll -98Hammarby IF3,74
40Lovisa Larsson -98KFUM Örebro3,57
41Vilma Andersson -98Hammarby IF3,33
42Cecilia Jäger Stenberg -97Sundbybergs IK3,15
43Ellen Hådén -98Hammarby IF3,06

Kerstin Lindsmyr
Caroline Fritz
Lovisa Larsson
Elin Palmér
Felicia Engberg
Hanna Wahlström
Rebecka Svedberg
Klara Flygare
Efe Agbonkhese
Amanda Lindblom
Frida Drakes
Linnea Broström
Eunice Nilsson
Amanda Malmehed
Emma Hultström
Ellen Hådén
Cecilia Jäger Stenberg
Hanna Kapell
Fanny Ernestam
Emily Berghäll
Sabine Steen
Ida Fritzdorf-Kåberg
Matilda Lindberg
Matilda Eriksson
Elin Johansson
Sofia Renbjörk
Vilma Wikh
Hanna Johansson
Linnea Agefjäll
Josefine Larsson
Amanda Holmberg
Ylva Jakobsson
Hanne Retsloff
Wilma Toivola
Linnéa Palmerstedt
Tess Hertz-Saebbö
Vilma Andersson
Moa Nykvist
Matilda Sjöholm
Julia Brunnstedt
Tove Borg
Sabina Forsberg
Hanne Karlsson
415  397  406  407
428  381  432  417
334  357   -    - 
 x   402  395  387
357  388  406  346
409  415  389  401
 x    x   493  485
 x    x   423  403
386  377  370  342
430  440  423  435
431  426  437   x 
483  474  468  474
419  423  402  426
371  370  365  393
379   x   383   - 
294  300  244  306
304  313  315  308
330  401  434  335
473  473  462  483
 x   370  374  368
391  413  408  385
422  434  430  436
 x   498  504   x 
422  427  427  441
 x   433  455   x 
473  454   x   469
 x   392   x   396
443  424  443  423
427  410  224  393
 x   406   x   407
416  410  424  420
 x   442   x   439
384  354  356   x 
375  413  406   x 
405  422  408   x 
513  480  466  492
 x   325  328  333
446  454  465  479
382  344  403  382
375  390   x   402
402  400  394  365
456  468  482  484
398  406   -    - 
    F15 KULA 3,0      2012-01-14
1Agnes Larsson -97IF Göta12,83
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba11,12
3Matilda Lindberg -97Spårvägens FK10,47
4Amanda Malmehed -98Linköpings GIF10,26
5Johanna Gustavsson -97Motala AIF10,18
6Emily Berghäll -98Hammarby IF10,03
7Sabina Forsberg -98Glanshammar IF9,56
8Frida Drakes -97Säters IF FIK9,50
9Linnea Agefjäll -97Linköpings GIF8,81
10Rebecca Edberg -98IK Westmannia8,60
11Sabine Steen -97IFK Kristinehamn8,46
12Linnéa Palmerstedt -98Hammarby IF8,37
13Ylva Jakobsson -98Hammarby IF8,22
14Pernilla Hansson -98Hammarby IF8,17
15Fanny Eriksson -97Djurmo/Sifferbo IF8,14
16Victoria Sandsjoe -98IF Göta7,67
17Cecilia Jäger Stenberg -97Sundbybergs IK7,67
18Magdalena Åkeson -98Hammarby IF7,66
19Julia Brunnstedt -98Hammarby IF7,50
20Emma Hultström -98Hammarby IF7,49
21Sandra Östby -97IFK Tumba7,44
22Eunice Nilsson -98KFUM Örebro6,97
23Hanne Retsloff -98Hammarby IF6,70
24Ellen Hådén -98Hammarby IF6,68
25Freja Gemmel -98Hammarby IF5,85

Sandra Östby
Linnea Agefjäll
Pernilla Hansson
Eunice Nilsson
Agnes Larsson
Matilda Lindberg
Fanny Eriksson
Ellen Hådén
Julia Brunnstedt
Johanna Gustavsson
Mathilda Eriksson
Amanda Malmehed
Hanne Retsloff
Victoria Sandsjoe
Magdalena Åkeson
Emily Berghäll
Linnéa Palmerstedt
Rebecca Edberg
Frida Drakes
Sabina Forsberg
Ylva Jakobsson
Freja Gemmel
Sabine Steen
Emma Hultström
Cecilia Jäger Stenberg
734  744   x 
812  881  863
714  801  817
697   x    x 
1249  1283  1276  1209   x   1176
1047  1036  1024  984  1031  1028
814  676  757
668   x   657
571  652  750
1012  999  964  957  1018  974
1003  998  1019  1112  1033   x 
1022  929   x    944  1026   x 
 x   670  593
732  767   x 
766  695  742
960  977  965  931  993  1003
837  835  788
800  830  860
926  862  900  881  937  950
851   x   952  956  926   x 
822  764  721
567  585  572
846  840  830
643  749  746
699  717  767
    F13 60 M  HEAT 1    2012-01-15
1Carolina Eriksson -99Huddinge AIS8,85FinalA
2Filippa Carlson -99Råby-Rekarne FIF8,90FinalA
3Karin Linderkers -99Leksands FIK8,92FinalB
4Irma Comstedt -99KFUM Örebro9,22
5Linda Eriksson -00Huddinge AIS9,26
6Hedda Jahrl -99Hammarby IF9,31
7Maja Kapell -99Hammarby IF9,83

    F13 60 M  HEAT 2    
1Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,95FinalB
2Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF9,13FinalB
3Hermine Werner -99Hammarby IF9,17FinalB
4Fanny Jansson -99Hammarby IF9,20
5Ebba Agefjäll -00Linköpings GIF9,21
6Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF10,05
7Nora Sorcini -99Huddinge AIS10,30

    F13 60 M  HEAT 3    
1Rosanna Cianelli -99Hammarby IF8,50FinalA
2Isabella Bornälv -00Frövi IK9,13FinalB
3Lisa Klasenius -00KFUM Örebro9,20
4Emelina Wirebro -99Motala AIF9,31
5Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF9,41
6Isabella Engström -99Hammarby IF9,67
7Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn9,88

    F13 60 M  HEAT 4    
1Moa Seger -99Glanshammar IF8,67FinalA
2Emma Hjalmarsson -99Linköpings GIF9,16FinalB
3Frida Wistfors -99Linköpings GIF9,20
4Nora Wärn -99Hammarby IF9,21
5Maja Lundmark -99Hammarby IF9,26
6Linnéa Björk -99Huddinge AIS9,35
7Elin Degerholm -99Hammarby IF10,63

    F13 60 M  HEAT 5    
1Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF8,85FinalA
2Louise Svensson -99Flens FS8,93FinalB
3Sara Lundmark -99IF Göta9,24
4Nathalia Aspensten -99IF Hagen9,27
5Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS9,33
6Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS9,37
7Ebba Löfholm -00KFUM Örebro9,99

    F13 60 M  HEAT 6    
1Rebecka Krantz -99Huddinge AIS8,87FinalA
2Lina Jehander -99Göteborgs KIK8,89FinalA
3Linnea Lindh -99Linköpings GIF9,38
4Sara Gustavsson -00Råby-Rekarne FIF9,65
5Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro9,73
6Ida Holmberg -99IF Göta9,93
7Amanda Bollmann -00KFUM Örebro10,89

    F13 60 M  HEAT 7    
1Stina Erlandsson -99Huddinge AIS8,87FinalA
2Jonna Uttman -99IF Göta9,06FinalB
3Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIF9,47
4Jessica Persson -00KFUM Örebro9,64
5Sandra Vesterling -99IF Göta9,85
6Stina Rydell -00Råby-Rekarne FIF10,23
7Isabell Lindblom -00Råby-Rekarne FIF13,08

    F13 60 M  A-FINAL    2012-01-15
1Rosanna Cianelli -99Hammarby IF8,41
2Moa Seger -99Glanshammar IF8,45
3Carolina Eriksson -99Huddinge AIS8,72
4Lina Jehander -99Göteborgs KIK8,81
5Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF8,83
6Filippa Carlson -99Råby-Rekarne FIF8,85
7Rebecka Krantz -99Huddinge AIS8,92
8Stina Erlandsson -99Huddinge AIS8,93

    F13 60 M  B-FINAL    
1Karin Linderkers -99Leksands FIK8,88
2Louise Svensson -99Flens FS8,96
3Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,98
4Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF9,09
5Hermine Werner -99Hammarby IF9,11
6Jonna Uttman -99IF Göta9,17
7Emma Hjalmarsson -99Linköpings GIF9,22
-Isabella Bornälv -00Frövi IKej start

    F13 200 M  HEAT 1    2012-01-14
1Sara Lundmark -99IF Göta31,18
2Linnéa Björk -99Huddinge AIS31,25
3Linnéa Bodin -00KFUM Örebro33,27

    F13 200 M  HEAT 2    
1Linnea Lindh -99Linköpings GIF31,10
2Maja Kapell -99Hammarby IF33,54
3Elin Andersson -99Hammarby IF35,19
4Isabell Lindblom -00Råby-Rekarne FIF45,98

    F13 200 M  HEAT 3    
1Hermine Werner -99Hammarby IF31,01
2Ebba Agefjäll -00Linköpings GIF32,27
3Hanna Säfström -00KFUM Örebro34,28
-Evelina Sköllerfalk -00KFUM Örebroej start

    F13 200 M  HEAT 4    
1Stina Rydell -00Råby-Rekarne FIF32,31
2Sandra Vesterling -99IF Göta32,71
3Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF33,22
4Alma Fernvik -99KFUM Örebro35,09

    F13 200 M  HEAT 5    
1Isabella Bornälv -00Frövi IK30,93
2Fanny Jansson -99Hammarby IF31,21
3Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS31,60
4Sara Gustavsson -00Råby-Rekarne FIF31,65

    F13 200 M  HEAT 6    
1Nora Wärn -99Hammarby IF29,85
2Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF30,29
3Isabella Engström -99Hammarby IF31,61
4Hanna Otterhed -99KFUM Örebro31,89

    F13 200 M  HEAT 7    
1Linda Eriksson -00Huddinge AIS30,01
2Maja Lundmark -99Hammarby IF30,55
3Irma Comstedt -99KFUM Örebro30,69
4Ida Holmberg -99IF Göta33,05

    F13 200 M  HEAT 8    
1Karin Linderkers -99Leksands FIK29,30
2Emelina Wirebro -99Motala AIF29,95
3Amanda Mattsson -99Stocksäters IF30,46
4Alexandra Lill -99IFK Kristinehamn31,59

    F13 200 M  HEAT 9    
1Rebecka Krantz -99Huddinge AIS29,74
2Elin Bärjegård -99Leksands FIK30,52
3Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF30,99
-Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIFej start

    F13 200 M  HEAT 10    
1Frida Wistfors -99Linköpings GIF28,87
2Stina Erlandsson -99Huddinge AIS28,88
3Fanny Runheim -99KFUM Örebro29,33
4Hedda Jahrl -99Hammarby IF30,34

    F13 200 M  HEAT 11    
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI27,96
2Lina Jehander -99Göteborgs KIK28,62
3Carolina Eriksson -99Huddinge AIS29,07
-Rosanna Cianelli -99Hammarby IFej start

    F13 200 M  SAMLAD LISTA    
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI27,96
2Lina Jehander -99Göteborgs KIK28,62
3Frida Wistfors -99Linköpings GIF28,87
4Stina Erlandsson -99Huddinge AIS28,88
5Carolina Eriksson -99Huddinge AIS29,07
6Karin Linderkers -99Leksands FIK29,30
7Fanny Runheim -99KFUM Örebro29,33
8Rebecka Krantz -99Huddinge AIS29,74
9Nora Wärn -99Hammarby IF29,85
10Emelina Wirebro -99Motala AIF29,95
11Linda Eriksson -00Huddinge AIS30,01
12Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF30,29
13Hedda Jahrl -99Hammarby IF30,34
14Amanda Mattsson -99Stocksäters IF30,46
15Elin Bärjegård -99Leksands FIK30,52
16Maja Lundmark -99Hammarby IF30,55
17Irma Comstedt -99KFUM Örebro30,69
18Isabella Bornälv -00Frövi IK30,93
19Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF30,99
20Hermine Werner -99Hammarby IF31,01
21Linnea Lindh -99Linköpings GIF31,10
22Sara Lundmark -99IF Göta31,18
23Fanny Jansson -99Hammarby IF31,21
24Linnéa Björk -99Huddinge AIS31,25
25Alexandra Lill -99IFK Kristinehamn31,59
26Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS31,60
27Isabella Engström -99Hammarby IF31,61
28Sara Gustavsson -00Råby-Rekarne FIF31,65
29Hanna Otterhed -99KFUM Örebro31,89
30Ebba Agefjäll -00Linköpings GIF32,27
31Stina Rydell -00Råby-Rekarne FIF32,31
32Sandra Vesterling -99IF Göta32,71
33Ida Holmberg -99IF Göta33,05
34Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF33,22
35Linnéa Bodin -00KFUM Örebro33,27
36Maja Kapell -99Hammarby IF33,54
37Hanna Säfström -00KFUM Örebro34,28
38Alma Fernvik -99KFUM Örebro35,09
39Elin Andersson -99Hammarby IF35,19
40Isabell Lindblom -00Råby-Rekarne FIF45,98

    F13 600 M  HEAT 1    2012-01-15
1Lina Jehander -99Göteborgs KIK1.57,36
2Linnea Lindh -99Linköpings GIF2.00,70
3Elin Andersson -99Hammarby IF2.01,34
4Jessica Persson -00KFUM Örebro2.06,54
5Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro2.15,26
6Alice Nilsson -00KFUM Örebro2.29,71
-Elin Degerholm -99Hammarby IFej start
-Linnéa Bodin -00KFUM Örebroej start

    F13 600 M  HEAT 2    
1Frida Wistfors -99Linköpings GIF1.51,42
2Louise Svensson -99Flens FS1.52,86
3Anna Hallmén -99KFUM Örebro1.54,46
4Hedda Jahrl -99Hammarby IF1.56,01
5Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF1.57,62
6Frida Johansson -00Karlskoga FIF1.57,72
7Rosanna Cianelli -99Hammarby IF1.59,96
8Emelina Wirebro -99Motala AIF2.01,00
9Nora Wärn -99Hammarby IF2.03,49
10Isabella Engström -99Hammarby IF2.04,33

    F13 600 M  SAMLAD LISTA    
1Frida Wistfors -99Linköpings GIF1.51,42
2Louise Svensson -99Flens FS1.52,86
3Anna Hallmén -99KFUM Örebro1.54,46
4Hedda Jahrl -99Hammarby IF1.56,01
5Lina Jehander -99Göteborgs KIK1.57,36
6Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF1.57,62
7Frida Johansson -00Karlskoga FIF1.57,72
8Rosanna Cianelli -99Hammarby IF1.59,96
9Linnea Lindh -99Linköpings GIF2.00,70
10Emelina Wirebro -99Motala AIF2.01,00
11Elin Andersson -99Hammarby IF2.01,34
12Nora Wärn -99Hammarby IF2.03,49
13Isabella Engström -99Hammarby IF2.04,33
14Jessica Persson -00KFUM Örebro2.06,54
15Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro2.15,26
16Alice Nilsson -00KFUM Örebro2.29,71

    F13 60 M HÄCK  HEAT 1    2012-01-14
1Linnea Lindh -99Linköpings GIF10,70Final
2Elin Bärjegård -99Leksands FIK11,02Final
3Maja Lundmark -99Hammarby IF12,04Final
4Sandra Vesterling -99IF Göta12,15Final
5Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIF12,28Final
6Felicia Larsson -00Råby-Rekarne FIF12,72
7Ebba Agefjäll -00Linköpings GIF13,84

    F13 60 M HÄCK  HEAT 2    
1Carolina Eriksson -99Huddinge AIS10,33Final
2Stina Rydell -00Råby-Rekarne FIF13,11
3Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF13,14
4Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro13,33
5Frida Johansson -00Karlskoga FIF13,68
6Andrea Bergenulf -00Falu IK13,98

    F13 60 M HÄCK  HEAT 3    
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI9,79Final
2Frida Wistfors -99Linköpings GIF11,44Final
3Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF12,33
4Camilla Appel -99IF Göta12,87
5Alice Nilsson -00KFUM Örebro14,92

    F13 60 M HÄCK  FINAL    2012-01-14
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI9,78
2Carolina Eriksson -99Huddinge AIS10,08
3Linnea Lindh -99Linköpings GIF10,63
4Elin Bärjegård -99Leksands FIK10,97
5Frida Wistfors -99Linköpings GIF11,11
6Sandra Vesterling -99IF Göta12,40
-Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIFej start
-Maja Lundmark -99Hammarby IFej start

    F13 HÖJD      2012-01-15
1Rosanna Cianelli -99Hammarby IF1,47
2Karin Linderkers -99Leksands FIK1,42
3Emelina Wirebro -99Motala AIF1,42
4Frida Wistfors -99Linköpings GIF1,39
4Fanny Jansson -99Hammarby IF1,39
4Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF1,39
7Felicia Larsson -00Råby-Rekarne FIF1,36
8Stina Erlandsson -99Huddinge AIS1,36
9Jonna Uttman -99IF Göta1,36
10Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro1,36
10Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS1,36
12Rebecka Krantz -99Huddinge AIS1,28
12Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIF1,28
12Sandra Vesterling -99IF Göta1,28
15Isabella Engström -99Hammarby IF1,28
16Frida Johansson -00Karlskoga FIF1,23
16Linnéa Bodin -00KFUM Örebro1,23
16Nathalia Aspensten -99IF Hagen1,23
16Louise Svensson -99Flens FS1,23
20Sara Gustavsson -00Råby-Rekarne FIF1,23
21Ida Holmberg -99IF Göta1,23
22Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF1,23
22Stina Rydell -00Råby-Rekarne FIF1,23
24Maja Turunen -00Stocksäters IF1,18
24Hermine Werner -99Hammarby IF1,18
26Jessica Persson -00KFUM Örebro1,18
27Nora Sorcini -99Huddinge AIS1,18
28Ebba Löfholm -00KFUM Örebro1,13
29Alice Nilsson -00KFUM Örebro1,13
-Amanda Bollmann -00KFUM Örebro0,00


Maja Turunen
Felicia Larsson
Frida Wistfors
Ebba Löfholm
Frida Johansson
Hermine Werner
Rosanna Cianelli
Rebecka Krantz
Ingrid Holmquist
Amanda Widlund
Jessica Persson
Stina Erlandsson
Nora Sorcini
Ida Holmberg
Linnéa Bodin
Fanny Jansson
Kajsa Lundborg
Sara Gustavsson
Isabella Engström
Karin Linderkers
Ebba Blomstrand
Emelina Wirebro
Sarah Lindblom
Nathalia Aspensten
Louise Svensson
Sandra Vesterling
Alice Nilsson
Stina Rydell
Jonna Uttman
Amanda Bollmann
108 113 118 123 128 133 136 139 142 145 147 150
o   o   o   xxx
    o   o   o   o   o   o   xxx
            o   o   xo  o   xxo xxx
    o   xxx
o   o   o   o   xxx
    o   o   xxx
                    o   o   o   xo  xo  xo  xxx
        o   o   xxo xxx
                xo  xo  xxo xxx
o   o   o   xxo xxx
    xo  o   xxx
        o   o   o   xo  o   xxx
o   o   xo  xxx
o   o   xo  xo  xxx
    o   o   o   xxx
            o   o   o   xo  xxo xxx
            o   o   xxo xxo xxx
o   o   o   xo  xxx
    o   o   xxo xxo xxx
                o   o   o   o   o   xxx
            o   o   o   xo  xxo - 
            o   o   xo  xxo xxo xxo xxx
o   o   o   o   xxo xxx
o   o   o   o   xxx
        o   o   xxx
    o   o   o   xxo xxx
xo  xo  xxx
o   o   o   xxo xxx
        o   o   xo  xxo o   xxx
xxx
    F13 LÄNGD ZON      2012-01-14
1Emma Skotte -99IK Norrköping FI4,93
2Rosanna Cianelli -99Hammarby IF4,88
3Carolina Eriksson -99Huddinge AIS4,82
4Fanny Runheim -99KFUM Örebro4,68
5Stina Erlandsson -99Huddinge AIS4,56
6Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF4,46
7Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF4,44
8Amanda Mattsson -99Stocksäters IF4,37
9Irma Comstedt -99KFUM Örebro4,32
10Emelina Wirebro -99Motala AIF4,32
11Elin Bärjegård -99Leksands FIK4,31
12Isabella Bornälv -00Frövi IK4,28
13Karin Linderkers -99Leksands FIK4,23
14Jonna Uttman -99IF Göta4,17
15Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS4,14
16Linnéa Björk -99Huddinge AIS4,12
17Therese Knutsson -00Glanshammar IF4,07
18Alexandra Lill -99IFK Kristinehamn4,04
19Maja Lundmark -99Hammarby IF4,03
20Stina Rydell -00Råby-Rekarne FIF4,02
21Nora Wärn -99Hammarby IF4,01
22Linda Eriksson -00Huddinge AIS4,00
23Ebba Agefjäll -00Linköpings GIF4,00
24Kajsa Eriksson -00Huddinge AIS4,00
25Lisa Klasenius -00KFUM Örebro3,93
26Isabella Engström -99Hammarby IF3,91
27Lina Jehander -99Göteborgs KIK3,90
28Sara Gustavsson -00Råby-Rekarne FIF3,89
29Sandra Vesterling -99IF Göta3,89
30Felicia Larsson -00Råby-Rekarne FIF3,87
31Emma Hjalmarsson -99Linköpings GIF3,87
32Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF3,86
33Hedda Jahrl -99Hammarby IF3,84
34Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF3,82
35Sarah Lindblom -00Råby-Rekarne FIF3,82
36Ida Holmberg -99IF Göta3,80
37Maja Kapell -99Hammarby IF3,80
38Ingrid Holmquist -00KFUM Örebro3,78
39Frida Johansson -00Karlskoga FIF3,77
40Camilla Appel -99IF Göta3,75
41Linnéa Bodin -00KFUM Örebro3,70
42Hermine Werner -99Hammarby IF3,68
43Emilia Ekberg -00Råby-Rekarne FIF3,66
44Emma Almqvist -00Karlskoga FIF3,63
45Rebecka Krantz -99Huddinge AIS3,52
46Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn3,51
47Maja Turunen -00Stocksäters IF3,45
48Andrea Bergenulf -00Falu IK3,44
49Alice Nilsson -00KFUM Örebro3,43
50Evelina Sköllerfalk -00KFUM Örebro3,31
51Ella Lilius -99Huddinge AIS3,25
52Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro3,16
53Hanna Säfström -00KFUM Örebro3,15
54Amanda Bollmann -00KFUM Örebro3,08
55Elin Degerholm -99Hammarby IF3,03
56Julia Sauli -00KFUM Örebro2,99
-Isabell Lindblom -00Råby-Rekarne FIF0,00
-Fanny Jansson -99Hammarby IF0,00

Emilia Ekberg
Lisa Klasenius
Sarah Lindblom
Alice Nilsson
Sara Gustavsson
Andrea Bergenulf
Esther Sandén Alin
Emma Almqvist
Ingrid Holmquist
Ebba Blomstrand
Kajsa Eriksson
Ebba Agefjäll
Stina Rydell
Linnéa Bodin
Amanda Widlund
Frida Johansson
Felicia Larsson
Isabella Bornälv
Hanna Säfström
Evelina Sköllerfalk
Filippa Carenbäck
Maja Turunen
Julia Sauli
Therese Knutsson
Linda Eriksson
Isabell Lindblom
Amanda Bollmann
Mathilda Ekholm
Amanda Mattsson
Fanny Runheim
Fanny Jansson
Linnéa Björk
Isabella Engström
Emma Hjalmarsson
Elin Degerholm
Hedda Jahrl
Irma Comstedt
Jonna Uttman
Emma Skotte
Maja Kapell
Lina Jehander
Ella Lilius
Ida Holmberg
Kajsa Lundborg
Alexandra Lill
Emelina Wirebro
Sandra Vesterling
Hermine Werner
Julia Thorstensson
Elin Bärjegård
Stina Erlandsson
Nora Wärn
Karin Linderkers
Carolina Eriksson
Maja Lundmark
Rosanna Cianelli
Rebecka Krantz
Camilla Appel
316   x   366  332
385  389  380  393
382   x   360   x 
322  308  343  323
382  389  380  385
313  340  344  340
386  373  374  380
363  341  330  324
366  378  367  367
437   x   423  446
400  384  377  381
400  391  395  392
388  402  392  391
363  370  356  367
375  368  379  382
377  369  365  366
387   x   364  386
427  428  382  415
310  315  282  314
331  305  315  323
304  316  300  310
345  345   x   315
 x   297  299   - 
407  388  375  364
387  396  400  398
 x    x    x    x 
299  296  308  296
444  405  432  423
437  428  431  421
445  462   x   468
 x    x    x    x 
381  406  394  412
391  389  373  348
380  360  367  387
 x   218   x   303
384  375  348  374
331  432  432  425
417  403  388  400
493  464  483   - 
380  370  324  357
 x   390   x    x 
308  325  318  318
380  372  378  377
398  414  399  405
374  404  394  376
432  408  423  416
372  379  383  389
368   x   366  349
351  347  328  344
420  420  431  427
450  439  449  456
378  387  386  401
423  404  410  417
482  464  481  469
403  385  387  357
488  478  464  465
287  336  308  352
369  375  364  361
    F13 KULA 2,0      2012-01-15
1Rosanna Cianelli -99Hammarby IF11,31
2Louise Svensson -99Flens FS10,30
3Kajsa Lundborg -99Huddinge AIS9,23
4Emma Almqvist -00Karlskoga FIF9,13
5Hanna Hentschel -99Huddinge AIS8,81
6Isabella Engström -99Hammarby IF8,75
7Linnea Lindh -99Linköpings GIF8,69
8Ebba Agefjäll -00Linköpings GIF8,42
9Elin Bärjegård -99Leksands FIK8,31
10Mathilda Ekholm -00Råby-Rekarne FIF8,07
11Fanny Jansson -99Hammarby IF8,05
12Nora Wärn -99Hammarby IF8,00
13Sara Gustavsson -00Råby-Rekarne FIF7,92
14Sandra Vesterling -99IF Göta7,68
15Ella Lilius -99Huddinge AIS7,65
16Emelina Wirebro -99Motala AIF7,64
17Amanda Widlund -00Råby-Rekarne FIF7,50
18Jonna Uttman -99IF Göta7,18
19Lina Jehander -99Göteborgs KIK7,18
20Lisa Klasenius -00KFUM Örebro7,15
21Alice Nilsson -00KFUM Örebro7,14
22Maja Lundmark -99Hammarby IF7,01
23Linnéa Bodin -00KFUM Örebro6,54
24Amanda Bollmann -00KFUM Örebro6,48
25Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF6,20
26Elsa Karlsson -00KFUM Örebro6,03
27Ebba Löfholm -00KFUM Örebro5,78
28Felicia Sandberg -00KFUM Örebro5,39

Kajsa Lundborg
Esther Sandén Alin
Hanna Hentschel
Elsa Karlsson
Jonna Uttman
Linnea Lindh
Amanda Widlund
Linnéa Bodin
Felicia Sandberg
Emma Almqvist
Ebba Agefjäll
Maja Lundmark
Sandra Vesterling
Sara Gustavsson
Alice Nilsson
Louise Svensson
Emelina Wirebro
Nora Wärn
Lina Jehander
Fanny Jansson
Ella Lilius
Elin Bärjegård
Amanda Bollmann
Lisa Klasenius
Ebba Löfholm
Rosanna Cianelli
Isabella Engström
Mathilda Ekholm
866  839  862  839  923  900
580  603  620
847  823  842  830  840  881
591  577  603
617  718  679
843  820  808  869  854  819
663  750   x 
646  654  646
452  539  473
839  884  900  913  895  887
842  825  748  782  785  794
 x   468  701
768  755  726
784  738  792
714  700  713
1027  982 1030   x  1026  989
735  764  752
731  800  765
597  718  658
776  805  780
725  749  765
770  831  747
633  604  648
708  715  698
578  569  578
984  1040  1090  990  1131  1064
815  863  864  872  875  850
703  666  807
    F11 60 M  HEAT 1    2012-01-15
1Klara Rådbo -01Hammarby IF9,54FinalA
2Hedvig Aspegren -01Hammarby IF9,59FinalA
3Ebba Nordborg -01Hammarby IF10,40
4Linn Lou Persson -01Hammarby IF10,45
5Amira Musa -01KFUM Örebro10,57
6Tindra Hellsing -01Linköpings GIF10,80
7Sofie Fransson -02KFUM Örebro11,01

    F11 60 M  HEAT 2    
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,24FinalA
2Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro9,92FinalB
3Vera Hertzman -01Glanshammar IF10,53
4Olivia Malm -02KFUM Örebro10,59
5Klara Strömbeck -01Hammarby IF10,68
6Johanna Wirebro -02Motala AIF10,71
7Ronja Glansberg -01Hammarby IF10,82

    F11 60 M  HEAT 3    
1Tilda Kapell -01Hammarby IF9,32FinalA
2Maja Strandman -02Hammarby IF9,93FinalB
3Emma Wikh -02Linköpings GIF10,00
4Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF10,18
5Mikaela Enblad -01Hammarby IF10,40
6Magdalena Cornelius -01Hammarby IF10,44
7Tess Houghton -01Hammarby IF11,85

    F11 60 M  HEAT 4    
1Nicolina Eriksson -01Djurmo/Sifferbo IF9,13FinalA
2Isabell Fritz -01Hammarby IF9,89FinalB
3Molly Froste -01Hammarby IF10,09
4Sofia Hådén -01Hammarby IF10,64
5Vanja Hamdahl -01Hammarby IF10,73
6Lea Svedskog -02KFUM Örebro11,32
7Sophia Mengistu -01Hammarby IF11,46

    F11 60 M  HEAT 5    
1Malin Lundmark -01IF Göta9,85FinalB
2Hannah Bott Alvarsson -01Hammarby IF9,92FinalB
3Lucy Björk Sambo -01Hammarby IF10,21
4Ebba Hammarström-Löfgren -01KFUM Örebro10,31
5Tilde Bjuremalm -01Hammarby IF10,39
6Matilda Caddeo -01Hammarby IF10,74
7Elin Borén -01Hammarby IF11,02

    F11 60 M  HEAT 6    
1Thelma Ilbäcken -01Hammarby IF9,23FinalA
2Alva Hilding -02Motala AIF9,74FinalA
3Thea Nordström -01Hammarby IF9,96
4Emilia Malmehed -01Linköpings GIF10,17
5Isa Hausmann -01Hammarby IF10,34
6Emilia Vettese -01Hammarby IF10,69
7Maja Persson -02Stocksäters IF10,86
8Maja Nilsson -02KFUM Örebro11,89

    F11 60 M  HEAT 7    
1Minna Seger -01Glanshammar IF9,72FinalA
2Sofie Franzén -02KFUM Örebro9,88FinalB
3Tilde Cross -01Hammarby IF9,92FinalB
4Ebba Littorin -01Hammarby IF9,92FinalB
5Amelie Norbäck -01KFUM Örebro10,30
6Linnea Holm -01KFUM Örebro10,59
7Eira Fernström -01Hammarby IF10,75
8Hannah Eriksson -02KFUM Örebro11,28

    F11 60 M  A-FINAL    2012-01-15
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro9,09
2Thelma Ilbäcken -01Hammarby IF9,20
3Nicolina Eriksson -01Djurmo/Sifferbo IF9,27
4Tilda Kapell -01Hammarby IF9,39
5Klara Rådbo -01Hammarby IF9,59
6Hedvig Aspegren -01Hammarby IF9,59
7Minna Seger -01Glanshammar IF9,72
8Alva Hilding -02Motala AIF9,82

    F11 60 M  B-FINAL    
1Isabell Fritz -01Hammarby IF9,74
2Malin Lundmark -01IF Göta9,81
3Maja Strandman -02Hammarby IF9,89
4Hannah Bott Alvarsson -01Hammarby IF9,95
5Tilde Cross -01Hammarby IF9,96
6Sofie Franzén -02KFUM Örebro9,98
7Ebba Littorin -01Hammarby IF10,04
8Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro10,07

    F11 200 M  HEAT 1    2012-01-14
1Tilde Cross -01Hammarby IF34,47
2Tindra Hellsing -01Linköpings GIF38,29
3Vanja Hamdahl -01Hammarby IF39,01
-Tess Houghton -01Hammarby IFej start

    F11 200 M  HEAT 2    
1Sofie Franzén -02KFUM Örebro33,98
2Molly Froste -01Hammarby IF35,09
3Ronja Glansberg -01Hammarby IF38,29
-Sofia Hådén -01Hammarby IFej start

    F11 200 M  HEAT 3    
1Mikaela Enblad -01Hammarby IF34,71
2Maja Strandman -02Hammarby IF34,76
3Moa Malmberg -01Hammarby IF36,19
4Matilda Caddeo -01Hammarby IF37,23

    F11 200 M  HEAT 4    
1Maja Sjöholm -01Hammarby IF34,76
2Linn Lou Persson -01Hammarby IF37,39
3Klara Strömbeck -01Hammarby IF38,62
4Maja Nilsson -02KFUM Örebro42,32

    F11 200 M  HEAT 5    
1Hedvig Aspegren -01Hammarby IF33,54
2Klara Rådbo -01Hammarby IF34,79
3Isa Hausmann -01Hammarby IF35,62
4Johanna Wirebro -02Motala AIF37,12

    F11 200 M  HEAT 6    
1Emma Wikh -02Linköpings GIF33,67
2Hannah Bott Alvarsson -01Hammarby IF34,62
3Elin Ståhl -02KFUM Örebro37,21
4Elin Borén -01Hammarby IF39,62

    F11 200 M  HEAT 7    
1Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro33,84
2Ebba Nordborg -01Hammarby IF36,21
3Eira Fernström -01Hammarby IF38,40
-Ebba Littorin -01Hammarby IFej start

    F11 200 M  HEAT 8    
1Alva Hilding -02Motala AIF33,44
2Alva Wallin -01Hammarby IF40,74
3Anna Pallin -02KFUM Örebro41,01
4Amanda Malmström -01Hammarby IF43,36

    F11 200 M  HEAT 9    
1Thea Nordström -01Hammarby IF33,78
2Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF34,41
3Magdalena Cornelius -01Hammarby IF35,13
4Amira Musa -01KFUM Örebro35,40

    F11 200 M  HEAT 10    
1Nicolina Eriksson -01Djurmo/Sifferbo IF31,32
2Tilda Kapell -01Hammarby IF31,70
3Malin Lundmark -01IF Göta33,25
-Thelma Ilbäcken -01Hammarby IFej start

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1Nicolina Eriksson -01Djurmo/Sifferbo IF31,32
2Tilda Kapell -01Hammarby IF31,70
3Malin Lundmark -01IF Göta33,25
4Alva Hilding -02Motala AIF33,44
5Hedvig Aspegren -01Hammarby IF33,54
6Emma Wikh -02Linköpings GIF33,67
7Thea Nordström -01Hammarby IF33,78
8Cornelia Fernsten -02KFUM Örebro33,84
9Sofie Franzén -02KFUM Örebro33,98
10Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF34,41
11Tilde Cross -01Hammarby IF34,47
12Hannah Bott Alvarsson -01Hammarby IF34,62
13Mikaela Enblad -01Hammarby IF34,71
14Maja Strandman -02Hammarby IF34,76
15Maja Sjöholm -01Hammarby IF34,76
16Klara Rådbo -01Hammarby IF34,79
17Molly Froste -01Hammarby IF35,09
18Magdalena Cornelius -01Hammarby IF35,13
19Amira Musa -01KFUM Örebro35,40
20Isa Hausmann -01Hammarby IF35,62
21Moa Malmberg -01Hammarby IF36,19
22Ebba Nordborg -01Hammarby IF36,21
23Johanna Wirebro -02Motala AIF37,12
24Elin Ståhl -02KFUM Örebro37,21
25Matilda Caddeo -01Hammarby IF37,23
26Linn Lou Persson -01Hammarby IF37,39
27Tindra Hellsing -01Linköpings GIF38,29
28Ronja Glansberg -01Hammarby IF38,29
29Eira Fernström -01Hammarby IF38,40
30Klara Strömbeck -01Hammarby IF38,62
31Vanja Hamdahl -01Hammarby IF39,01
32Elin Borén -01Hammarby IF39,62
33Alva Wallin -01Hammarby IF40,74
34Anna Pallin -02KFUM Örebro41,01
35Maja Nilsson -02KFUM Örebro42,32
36Amanda Malmström -01Hammarby IF43,36

    F11 600 M  HEAT 1    2012-01-15
1Olivia Malm -02KFUM Örebro2.16,61
2Amelie Norbäck -01KFUM Örebro2.19,43
3Emma Wikh -02Linköpings GIF2.24,43
4Vanja Hamdahl -01Hammarby IF2.36,78
5Alva Wallin -01Hammarby IF2.41,26
6Amanda Malmström -01Hammarby IF2.47,51
-Elly Karlin -01Hammarby IFej start

    F11 600 M  HEAT 2    
1Matilda Caddeo -01Hammarby IF2.15,35
2Moa Malmberg -01Hammarby IF2.22,22
3Johanna Wirebro -02Motala AIF2.23,07
4Molly Froste -01Hammarby IF2.24,03
5Isa Hausmann -01Hammarby IF2.24,65
6Magdalena Cornelius -01Hammarby IF2.26,52
7Ronja Glansberg -01Hammarby IF2.29,19
8Tindra Hellsing -01Linköpings GIF2.36,69
-Eira Fernström -01Hammarby IFbröt

    F11 600 M  HEAT 3    
1Minna Seger -01Glanshammar IF2.09,70
2Malin Lundmark -01IF Göta2.09,70
3Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF2.11,03
4Alva Hilding -02Motala AIF2.12,86
5Thea Nordström -01Hammarby IF2.13,73
6Elvira Forsberg -02Glanshammar IF2.16,88
7Maja Sjöholm -01Hammarby IF2.17,03
8Tilda Kapell -01Hammarby IF2.18,83
9Mikaela Enblad -01Hammarby IF2.18,88
10Maja Strandman -02Hammarby IFej tid

    F11 600 M  SAMLAD LISTA    
1Minna Seger -01Glanshammar IF2.09,70
2Malin Lundmark -01IF Göta2.09,70
3Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF2.11,03
4Alva Hilding -02Motala AIF2.12,86
5Thea Nordström -01Hammarby IF2.13,73
6Matilda Caddeo -01Hammarby IF2.15,35
7Olivia Malm -02KFUM Örebro2.16,61
8Elvira Forsberg -02Glanshammar IF2.16,88
9Maja Sjöholm -01Hammarby IF2.17,03
10Tilda Kapell -01Hammarby IF2.18,83
11Mikaela Enblad -01Hammarby IF2.18,88
12Amelie Norbäck -01KFUM Örebro2.19,43
13Moa Malmberg -01Hammarby IF2.22,22
14Johanna Wirebro -02Motala AIF2.23,07
15Molly Froste -01Hammarby IF2.24,03
16Emma Wikh -02Linköpings GIF2.24,43
17Isa Hausmann -01Hammarby IF2.24,65
18Magdalena Cornelius -01Hammarby IF2.26,52
19Ronja Glansberg -01Hammarby IF2.29,19
20Tindra Hellsing -01Linköpings GIF2.36,69
21Vanja Hamdahl -01Hammarby IF2.36,78
22Alva Wallin -01Hammarby IF2.41,26
23Amanda Malmström -01Hammarby IF2.47,51
-Maja Strandman -02Hammarby IFej tid

    F11 HÖJD      2012-01-15
1Nicolina Eriksson -01Djurmo/Sifferbo IF1,30
2Lucy Björk Sambo -01Hammarby IF1,27
3Thelma Ilbäcken -01Hammarby IF1,24
4Alva Hilding -02Motala AIF1,21
5Tilda Kapell -01Hammarby IF1,21
6Klara Rådbo -01Hammarby IF1,18
7Elly Karlin -01Hammarby IF1,18
8Thea Nordström -01Hammarby IF1,15
9Maja Sjöholm -01Hammarby IF1,15
10Emilia Malmehed -01Linköpings GIF1,10
11Maja Strandman -02Hammarby IF1,10
12Mikaela Enblad -01Hammarby IF1,10
13Ebba Hammarström-Löfgren -01KFUM Örebro1,05
13Alva Wallin -01Hammarby IF1,05
15Isa Hausmann -01Hammarby IF1,05
15Tilde Bjuremalm -01Hammarby IF1,05
17Amelie Norbäck -01KFUM Örebro1,05
18Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF1,00
18Johanna Wirebro -02Motala AIF1,00
18Tess Houghton -01Hammarby IF1,00
18Linn Lou Persson -01Hammarby IF1,00
18Magdalena Cornelius -01Hammarby IF1,00
23Olivia Malm -02KFUM Örebro1,00
24Matilda Caddeo -01Hammarby IF1,00
25Emma Stenman -02KFUM Örebro1,00
26Ronja Glansberg -01Hammarby IF0,95
26Sofie Fransson -02KFUM Örebro0,95
26Anna Pallin -02KFUM Örebro0,95
26Moa Malmberg -01Hammarby IF0,95
30Klara Strömbeck -01Hammarby IF0,90
31Sophia Mengistu -01Hammarby IF0,90
-Vanja Hamdahl -01Hammarby IF0,00
-Maja Nilsson -02KFUM Örebro0,00
-Ebba Nordborg -01Hammarby IF0,00
-Eira Fernström -01Hammarby IF0,00


Amanda Ivehammar
Vanja Hamdahl
Isa Hausmann
Elly Karlin
Amelie Norbäck
Mikaela Enblad
Maja Nilsson
Klara Strömbeck
Olivia Malm
Tilde Bjuremalm
Ebba Nordborg
Johanna Wirebro
Klara Rådbo
Maja Sjöholm
Eira Fernström
Tess Houghton
Maja Strandman
Linn Lou Persson
Lucy Björk Sambo
Alva Hilding
Ronja Glansberg
Matilda Caddeo
Emilia Malmehed
Nicolina Eriksson
Ebba Hammarström-Löfgren
Magdalena Cornelius
Sofie Fransson
Alva Wallin
Emma Stenman
Thea Nordström
Anna Pallin
Sophia Mengistu
Moa Malmberg
Tilda Kapell
Thelma Ilbäcken
90 95 100 105 110 115 118 121 124 127 130 132
o   o   o   xxx
xxx
    o   o   xo  xxx
        xo  o   xo  xo  xxo xxx
    xo  o   xo  xxx
o   o   o   xo  xxo xxx
xxx
o   xxx
o   o   xo  xxx
o   o   o   xo  xxx
    xx-
o   o   o   xxx
            o   xo  o   xo  xxx
xo  o   o   o   xxo xxo xxx
xxx
o   o   o   xxx
o   o   xxo xo  o   xxx
o   o   o   xxx
        o   o   o   xo  xo  xxo o   o   xxx
o   o   o   o   xo  o   o   xo  xxx
o   xo  xxx
xo  o   xo  xxx
    o   o   xo  o   xxx
            o   o   o   o   xo  xo  xxo o   xxx
o   o   o   o   xxx
    o   o   xxx
o   xo  xxx
o   o   o   o   xxx
o   xo  xxo xxx
        o   o   o   xxo xxx
o   xo  xxx
xxo xxx
o   xo  xxx
            o   o   o   o   xxo xxx
        o   o   o   o   o   o   xo  xxx
    F11 LÄNGD ZON      2012-01-14
1Tilda Kapell -01Hammarby IF4,28
2Nicolina Eriksson -01Djurmo/Sifferbo IF4,14
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro4,13
4Thelma Ilbäcken -01Hammarby IF3,86
5Klara Rådbo -01Hammarby IF3,85
6Karin Plamér -01KFUM Örebro3,83
7Lucy Björk Sambo -01Hammarby IF3,76
8Hannah Bott Alvarsson -01Hammarby IF3,75
9Alva Hilding -02Motala AIF3,67
10Isabell Fritz -01Hammarby IF3,65
11Elly Karlin -01Hammarby IF3,64
12Tilde Cross -01Hammarby IF3,63
13Ebba Littorin -01Hammarby IF3,56
14Emilia Malmehed -01Linköpings GIF3,53
15Moa Malmberg -01Hammarby IF3,50
16Hedvig Aspegren -01Hammarby IF3,50
17Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF3,49
18Vanja Hamdahl -01Hammarby IF3,49
19Maja Strandman -02Hammarby IF3,49
20Minna Seger -01Glanshammar IF3,45
21Julia Sjömark -02Glanshammar IF3,44
22Amelie Norbäck -01KFUM Örebro3,43
23Mikaela Enblad -01Hammarby IF3,42
24Magdalena Cornelius -01Hammarby IF3,41
25Johanna Wirebro -02Motala AIF3,39
26Thea Nordström -01Hammarby IF3,36
27Linn Lou Persson -01Hammarby IF3,35
28Isa Hausmann -01Hammarby IF3,34
29Johanna Sedström -02Åsbro GoIF3,33
30Emma Wikh -02Linköpings GIF3,32
31Amira Musa -01KFUM Örebro3,29
32Ebba Nordborg -01Hammarby IF3,29
33Clara Larsson -01KFUM Örebro3,27
34Elin Ståhl -02KFUM Örebro3,22
35Eira Fernström -01Hammarby IF3,15
36Malin Lundmark -01IF Göta3,06
37Emilia Vettese -01Hammarby IF2,99
38Molly Froste -01Hammarby IF2,98
39Maja Sjöholm -01Hammarby IF2,93
40Matilda Caddeo -01Hammarby IF2,93
41Tilde Bjuremalm -01Hammarby IF2,92
42Hannah Eriksson -02KFUM Örebro2,90
43Elin Borén -01Hammarby IF2,86
44Miranda Björk -02KFUM Örebro2,86
45Sofia Hådén -01Hammarby IF2,85
46Elin Karlsson -01Karlskoga FIF2,81
47Tindra Hellsing -01Linköpings GIF2,79
48Alva Wallin -01Hammarby IF2,78
49Maja Nilsson -02KFUM Örebro2,72
50Klara Strömbeck -01Hammarby IF2,71
51Selma Svensk -01KFUM Örebro2,69
52Maja Persson -02Stocksäters IF2,63
53Felicia Carenbäck -02KFUM Örebro2,60
54Anna Pallin -02KFUM Örebro2,56
55Ronja Glansberg -01Hammarby IF2,44
56Lisa Kareliussen -02Glanshammar IF2,43
57Sophia Mengistu -01Hammarby IF2,41
58Tess Houghton -01Hammarby IF2,40
59Elvira Lindqvist -02KFUM Örebro2,34

Maja Sjöholm
Amira Musa
Eira Fernström
Amanda Ivehammar
Malin Lundmark
Alva Wallin
Nicolina Eriksson
Vanja Hamdahl
Elin Borén
Emily Capobianco
Mikaela Enblad
Ebba Nordborg
Ronja Glansberg
Klara Rådbo
Isabell Fritz
Moa Malmberg
Tess Houghton
Klara Strömbeck
Minna Seger
Lucy Björk Sambo
Hedvig Aspegren
Hannah Bott Alvarsson
Sofia Hådén
Molly Froste
Thea Nordström
Elly Karlin
Karin Plamér
Emilia Vettese
Matilda Caddeo
Elin Karlsson
Emilia Malmehed
Linn Lou Persson
Tilde Cross
Sophia Mengistu
Thelma Ilbäcken
Isa Hausmann
Ebba Littorin
Amelie Norbäck
Tindra Hellsing
Tilde Bjuremalm
Selma Svensk
Clara Larsson
Tilda Kapell
Magdalena Cornelius
Maja Persson
Alva Hilding
Johanna Sedström
Maja Nilsson
Elin Ståhl
Lisa Kareliussen
Elvira Lindqvist
Julia Sjömark
Emma Wikh
Hannah Eriksson
Miranda Björk
Maja Strandman
Anna Pallin
Johanna Wirebro
Felicia Carenbäck
286  280  293  286
329  326  311  323
296  289  315  285
324  349  338  349
299  304  306   x 
269  262  269  278
409  398  407  414
297  300  345  349
273  275  286  284
413  409  408  401
342  320  312   x 
301  319  301  329
244  234  242  240
371  366   x   385
352  365   x   337
339  350  350  339
230  215  233  240
260  262  271   x 
344  333  345  336
338  342  372  376
350   x   342   x 
375  362  372  373
250  252  279  285
292  286  278  298
324  293  328  336
349  315  364  356
 x   383  378  368
286  294  299  288
264  214  272  293
281  273  261  270
348  345  353  351
317  335  316  322
360  351  348  363
221  208  220  241
386  369  337  368
321  334  313  272
353  356  338  346
343  343  338  342
279   x   272  270
292  277  253  241
 x   269  256  254
322  315  308  327
415  426  428  401
341  324  328  324
262  255  262  263
365  367  358  357
327  330  333  315
272  263  252  218
322  224  317  218
209  243  212  224
187  234  218  229
344  342  336  344
316  311  332  312
265  222  262  290
 x   286  278  269
349  326  328  311
 x   256  240  242
333  332  335  339
242  244  260  246
    F11 KULA 2,0      2012-01-14
1Emilia Malmehed -01Linköpings GIF8,16
2Siri Lindvall -01Hammarby IF7,37
3Thelma Ilbäcken -01Hammarby IF6,64
4Tilda Kapell -01Hammarby IF6,63
5Karin Palmér -01KFUM Örebro6,61
6Lucy Björk Sambo -01Hammarby IF6,57
7Emily Capobianco -01KFUM Örebro6,22
8Thea Nordström -01Hammarby IF6,03
9Alva Hilding -02Motala AIF5,80
10Clara Larsson -01KFUM Örebro5,70
11Moa Malmberg -01Hammarby IF5,60
12Johanna Sedström -02Åsbro GoIF5,59
13Amanda Ivehammar -01Linköpings GIF5,52
14Klara Rådbo -01Hammarby IF5,42
15Elin Karlsson -01Karlskoga FIF5,36
16Amelie Norbäck -01KFUM Örebro5,36
17Magdalena Cornelius -01Hammarby IF5,33
18Hedvig Aspegren -01Hammarby IF5,18
19Elly Karlin -01Hammarby IF5,11
20Elsa Berglund -01KFUM Örebro5,11
21Mikaela Enblad -01Hammarby IF5,10
22Tess Houghton -01Hammarby IF5,04
23Amira Musa -01KFUM Örebro5,03
24Johanna Wirebro -02Motala AIF4,99
25Amanda Malmström -01Hammarby IF4,94
26Tilde Bjuremalm -01Hammarby IF4,85
27Ebba Littorin -01Hammarby IF4,85
28Isa Hausmann -01Hammarby IF4,81
29Maja Strandman -02Hammarby IF4,77
30Klara Strömbeck -01Hammarby IF4,75
31Ronja Glansberg -01Hammarby IF4,71
32Tindra Hellsing -01Linköpings GIF4,67
33Elin Borén -01Hammarby IF4,64
34Ebba Nordborg -01Hammarby IF4,64
35Sofia Hådén -01Hammarby IF4,63
36Vanja Hamdahl -01Hammarby IF4,61
37Eira Fernström -01Hammarby IF4,58
38Linn Lou Persson -01Hammarby IF4,50
39Linnea Hofgren -02Glanshammar IF4,44
40Alva Wallin -01Hammarby IF4,38
41Maja Nilsson -02KFUM Örebro4,33
42Emilia Vettese -01Hammarby IF4,12
43Linnea Holm -01KFUM Örebro3,98
44Lisa Kareliussen -02Glanshammar IF3,70
45Elvira Lindqvist -02KFUM Örebro3,67
46Sophia Mengistu -01Hammarby IF3,30

Thea Nordström
Elsa Berglund
Tindra Hellsing
Maja Strandman
Maja Nilsson
Alva Hilding
Thelma Ilbäcken
Hedvig Aspegren
Clara Larsson
Moa Malmberg
Magdalena Cornelius
Johanna Wirebro
Elly Karlin
Emilia Vettese
Linn Lou Persson
Tilde Bjuremalm
Ebba Littorin
Klara Rådbo
Lisa Kareliussen
Lucy Björk Sambo
Klara Strömbeck
Mikaela Enblad
Johanna Sedström
Sofia Hådén
Tess Houghton
Emilia Malmehed
Sophia Mengistu
Emily Capobianco
Ebba Nordborg
Amanda Ivehammar
Linnea Holm
Karin Palmér
Amelie Norbäck
Alva Wallin
Ronja Glansberg
Elin Karlsson
Amira Musa
Eira Fernström
Linnea Hofgren
Tilda Kapell
Amanda Malmström
Elin Borén
Siri Lindvall
Elvira Lindqvist
Isa Hausmann
Vanja Hamdahl
576  598  584  511  603  571
511  476  505
430  453  467
438   x   477
386  392  433
573  547  580
589  552  627  645  632  664
469  504  518
511  570  547
495  529  560
510  533  497
437  486  499
 x   511  508
412  347  400
434  450  391
485  478   x 
436  485  367
542   x   475
343  314  370
588  560  627  657  616  624
425  475  387
483  418  510
506  507  559
 x   442  463
452  383  504
 x   816   x    x   712  795
330  327  316
569  608  592  592  622  614
464  435  401
522  477  552
398  392  336
655  625  650  577  618  661
536  527  429
 x   438  373
471  469  435
536  528  530
480  503  462
458  437   x 
444  420  403
663  627  617  605  581  620
470  482  494
434  464  445
680  683  737  665  673  686
 x   367  348
481  467   x 
332   x   461
    F9 60 M  HEAT 1    2012-01-14
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK9,73Final
2Ella Valentin -03KFUM Örebro11,09Final
3Maja Johansson -03Stocksäters IF11,20Final
4Nora Eriksson -03Motala AIF11,60Final
5Julia Runesson -03KFUM Örebro11,78

    F9 60 M  HEAT 2    
1Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro10,12Final
2Tindra Frykholm -03Glanshammar IF10,21Final
3Clara Svedberg -03Linköpings GIF10,58Final
4Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro11,18Final

    F9 60 M  FINAL    2012-01-14
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK9,62
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro10,15
3Tindra Frykholm -03Glanshammar IF10,22
4Clara Svedberg -03Linköpings GIF10,99
5Ella Valentin -03KFUM Örebro11,02
6Maja Johansson -03Stocksäters IF11,10
7Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro11,35
8Nora Eriksson -03Motala AIF11,55

    F9 400 M      2012-01-15
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK1.22,89
2Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK1.23,05
3Tindra Frykholm -03Glanshammar IF1.24,51
4Clara Svedberg -03Linköpings GIF1.29,23
5Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro1.29,28
-Klara Frykholm -03Glanshammar IFej start

    F9 LÄNGD ZON      2012-01-14
1Frida Hjorth -03Säters IF FIK3,74
2Klara Frykholm -03Glanshammar IF3,43
3Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro3,13
4Tindra Frykholm -03Glanshammar IF3,11
5Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK3,06
6Clara Svedberg -03Linköpings GIF3,01
7Nora Eriksson -03Motala AIF2,64
8Tuva Tranderyd -03KFUM Örebro2,62
9Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro2,55
10Maja Johansson -03Stocksäters IF2,49

Tuva Tranderyd
Tindra Frykholm
Frida Hjorth
Sanna Pernerdal
Clara Svedberg
Lovisa Ewerblad
Lovisa Norbäck
Maja Johansson
Nora Eriksson
Klara Frykholm
255  255  243  243  259  262
306  299  311  301  279  302
374  342  346  361  363  369
313  296  287  291  283  301
291  300  298  301  294  278
296  279  306  280  306  277
 x   239  255
249  224  239
262  258  232  236  264   x 
336  334  343  331  314  334
    F9 KULA 2,0      2012-01-15
1Lovisa Ewerblad -03Danderyds SK5,82
2Sanna Pernerdal -03KFUM Örebro5,43
3Frida Hjorth -03Säters IF FIK5,37
4Julia Runesson -03KFUM Örebro4,25
5Tindra Frykholm -03Glanshammar IF3,79
6Lovisa Norbäck -03KFUM Örebro3,56
7Klara Frykholm -03Glanshammar IF3,47

Klara Frykholm
Lovisa Ewerblad
Frida Hjorth
Tindra Frykholm
Lovisa Norbäck
Julia Runesson
Sanna Pernerdal
328  312  347  320  344  329
539  582  558  476  489  489
509  533  537  496  495  528
357  355  356  349  379  355
346  356  328  297  298  337
 x   365   x   425   x   277
 x   543  471  540  527  535
    F8 60 M      2012-01-14
1Tilda Bernhult -04KFUM Örebro11,08
2Iris Sandén Alin -04Stocksäters IF11,40
3Maja Björk -04Huddinge AIS11,48
4Isabell Lundholm -04KFUM Örebro11,55
5Alva Jonsson -04KFUM Örebro11,72
6Alva Nilsson -04KFUM Örebro12,08
7Lovisa Enocksson -04KFUM Örebro12,34
8Aurora Zune -04Motala AIF12,76

    F8 400 M      2012-01-15
1Iris Sandén Alin -04Stocksäters IF1.32,25
2Alva Nilsson -04KFUM Örebro1.42,26
3Isabell Lundholm -04KFUM Örebro1.43,47

    F8 LÄNGD ZON      2012-01-14
1Tilda Bernhult -04KFUM Örebro3,07
2Alva Nilsson -04KFUM Örebro2,74
3Isabell Lundholm -04KFUM Örebro2,61
4Alva Jonsson -04KFUM Örebro2,59
5Maja Björk -04Huddinge AIS2,51
6Lovisa Enocksson -04KFUM Örebro2,44
7Stella Stenman -04KFUM Örebro2,43
8Aurora Zune -04Motala AIF1,89

Alva Jonsson
Alva Nilsson
Lovisa Enocksson
Stella Stenman
Maja Björk
Tilda Bernhult
Aurora Zune
Isabell Lundholm
259  250  240  251  255  242
274  261  229   x   248  255
244  233  215  221  234  213
240  243  238
251  230  223  237  237  241
294  287  283  273  307  303
189   x   166  162  183  185
261   x   218  242  229  247
    F8 KULA 2,0      2012-01-15
1Tilda Bernhult -04KFUM Örebro4,42
2Alva Nilsson -04KFUM Örebro4,07
3Isabell Lundholm -04KFUM Örebro3,27

Isabell Lundholm
Alva Nilsson
Tilda Bernhult
285  300  327  317  282  274
347  333  330  302  380  407
185  442  402  437  406  434

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram