Startlista Sunnespelen 7 juli 2019

  MÄN 100 M 12.00
94 Alexander Hult -96 KFUM Örebro

  MÄN 200 M 14.40
94 Alexander Hult -96 KFUM Örebro

  MÄN 800 M

  MÄN HÖJD 16.00
46 Markus Asplund -98 IF Göta Karlstad
60 Simon Throgen -97 IF Göta Karlstad

  MÄN LÄNGD

  MÄN TRESTEG

  MÄN KULA

  MÄN SPJUT 14.30
1 Christoffer Johansson -94 Brattås CK

  P19 100 M 12.00
71 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn

  P19 200 M 14.40
71 Leo Johansson -01 IFK Kristinehamn

  P19 800 M

  P19 HÖJD

  P19 LÄNGD 14.55
47 Melker Gustavsson -00 IF Göta Karlstad

  P19 TRESTEG 16.00
91 Oskar Palmén -00 Karlskoga FIF

  P19 KULA 6,0

  P19 SPJUT 800

  P17 100 M 12.00
54 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
79 Gabriel Ant Styffe -03 IFK Sunne
93 Viktor Palmén -02 Karlskoga FIF
140 Oskar Tapio -03 Säffle FIK

  P17 200 M 14.30
41 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad
79 Gabriel Ant Styffe -03 IFK Sunne
140 Oskar Tapio -03 Säffle FIK

  P17 800 M

  P17 HÖJD 16.00
148 Christian Thomassen -03 Aremark IF, NOR

  P17 LÄNGD 14.55
54 Oliver Ellström -03 IF Göta Karlstad
79 Gabriel Ant Styffe -03 IFK Sunne
93 Viktor Palmén -02 Karlskoga FIF
148 Christian Thomassen -03 Aremark IF, NOR

  P17 TRESTEG

  P17 KULA 5,0 15.45
41 Lukas Ellström -03 IF Göta Karlstad

  P17 SPJUT 700

  P15 80 M 11.45
96 Alfred Bäckryd -04 Kils AIK
123 Jonathan Appel -04 Linköpings GIF

  P15 200 M 14.25
123 Jonathan Appel -04 Linköpings GIF
125 William Nilsson -05 Ransäters AIS

  P15 800 M 16.10
125 William Nilsson -05 Ransäters AIS

  P15 HÖJD

  P15 LÄNGD 14.55
96 Alfred Bäckryd -04 Kils AIK

  P15 TRESTEG

  P15 KULA 4,0 15.45
147 Håkon Wiig -04 Aremark IF, NOR

  P15 SPJUT 600 14.30
147 Håkon Wiig -04 Aremark IF, NOR

  P13 60 M 13.20
16 Ali Dawood -06 IF Göta Karlstad
57 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
162 Anton Kamperin -06 Kils AIK

  P13 200 M 14.20
16 Ali Dawood -06 IF Göta Karlstad

  P13 800 M

  P13 HÖJD 14.35
16 Ali Dawood -06 IF Göta Karlstad
57 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad

  P13 LÄNGD ZON 11.05
16 Ali Dawood -06 IF Göta Karlstad
57 Rasmus Karlsson -06 IF Göta Karlstad
138 Karl Westerlind -06 Säffle FIK

  P13 KULA 3,0 10.00
138 Karl Westerlind -06 Säffle FIK

  P13 SPJUT 400 13.30
138 Karl Westerlind -06 Säffle FIK

  P12 60 M 13.10
29 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
55 Pelle Rosendahl Helldin -07 IF Göta Karlstad
95 Albin Westlund -07 Kils AIK
97 Anton Gate -07 Kils AIK
145 Ivar Sundberg -07 Upsala IF

  P12 200 M 14.10
55 Pelle Rosendahl Helldin -07 IF Göta Karlstad
97 Anton Gate -07 Kils AIK
145 Ivar Sundberg -07 Upsala IF

  P12 800 M 16.10
40 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
145 Ivar Sundberg -07 Upsala IF

  P12 HÖJD 14.35
95 Albin Westlund -07 Kils AIK
97 Anton Gate -07 Kils AIK

  P12 LÄNGD ZON 11.05
29 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
55 Pelle Rosendahl Helldin -07 IF Göta Karlstad
95 Albin Westlund -07 Kils AIK
97 Anton Gate -07 Kils AIK
145 Ivar Sundberg -07 Upsala IF

  P12 KULA 3,0 10.00
29 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
95 Albin Westlund -07 Kils AIK
97 Anton Gate -07 Kils AIK
117 Oscar Thor -07 Kils AIK

  P12 SPJUT 400 13.30
29 Hanad Afrah -07 IF Göta Karlstad
55 Pelle Rosendahl Helldin -07 IF Göta Karlstad
95 Albin Westlund -07 Kils AIK
97 Anton Gate -07 Kils AIK
117 Oscar Thor -07 Kils AIK

  P11 60 M 13.00
90 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga FIF
102 Elis Grönvall Hallerstedt -08 Kils AIK
135 Gustav Höök -08 Säffle FIK
139 Olle Höök -08 Säffle FIK
158 Victor Espada -08 IFK Sunne

  P11 200 M 14.00
40 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
102 Elis Grönvall Hallerstedt -08 Kils AIK
158 Victor Espada -08 IFK Sunne

  P11 400 M 15.35
4 Peder Hagen -08 FIK Orion, NOR
40 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
90 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga FIF
102 Elis Grönvall Hallerstedt -08 Kils AIK

  P11 HÖJD 10.00
40 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
135 Gustav Höök -08 Säffle FIK
139 Olle Höök -08 Säffle FIK

  P11 LÄNGD ZON 14.45
4 Peder Hagen -08 FIK Orion, NOR
40 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
90 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga FIF
102 Elis Grönvall Hallerstedt -08 Kils AIK
135 Gustav Höök -08 Säffle FIK
139 Olle Höök -08 Säffle FIK

  P11 KULA 2,0 11.05
40 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
135 Gustav Höök -08 Säffle FIK
139 Olle Höök -08 Säffle FIK

  P10 60 M 10.55
14 Melwin Langholtz -09 Gräsmarks GoIF
15 Alfred Backman -09 IF Göta Karlstad
32 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
56 Philip Wäseby -09 IF Göta Karlstad
63 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
110 Felix Winslow -09 Kils AIK
111 Isak Mathiasson -09 Kils AIK
146 Sixten Sundberg -09 Upsala IF
156 Vilje Åslund -09 IFK Sunne

  P10 400 M 15.25
14 Melwin Langholtz -09 Gräsmarks GoIF
15 Alfred Backman -09 IF Göta Karlstad
56 Philip Wäseby -09 IF Göta Karlstad
63 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
101 Ebbe Thörngren -09 Kils AIK
146 Sixten Sundberg -09 Upsala IF
156 Vilje Åslund -09 IFK Sunne

  P10 HÖJD 11.15
14 Melwin Langholtz -09 Gräsmarks GoIF
56 Philip Wäseby -09 IF Göta Karlstad
63 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
101 Ebbe Thörngren -09 Kils AIK
110 Felix Winslow -09 Kils AIK
111 Isak Mathiasson -09 Kils AIK
156 Vilje Åslund -09 IFK Sunne

  P10 LÄNGD ZON 13.40
14 Melwin Langholtz -09 Gräsmarks GoIF
15 Alfred Backman -09 IF Göta Karlstad
32 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
56 Philip Wäseby -09 IF Göta Karlstad
63 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
101 Ebbe Thörngren -09 Kils AIK
110 Felix Winslow -09 Kils AIK
111 Isak Mathiasson -09 Kils AIK
146 Sixten Sundberg -09 Upsala IF
156 Vilje Åslund -09 IFK Sunne

  P10 KULA 2,0 10.00
14 Melwin Langholtz -09 Gräsmarks GoIF
15 Alfred Backman -09 IF Göta Karlstad
32 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
56 Philip Wäseby -09 IF Göta Karlstad
63 Theo Jern -09 IF Göta Karlstad
104 Elliot Alfredsson -09 Kils AIK
110 Felix Winslow -09 Kils AIK
111 Isak Mathiasson -09 Kils AIK
156 Vilje Åslund -09 IFK Sunne

  P9 60 M 10.30
10 Anton Stenmark -10 Gräsmarks GoIF
68 Gustav van der Werf -10 IF Skade
89 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
100 Dylan Nordigårds -10 Kils AIK
105 Elton Robinsson -10 Kils AIK
121 Isak Lindberg -10 Kongahälla AIK
150 Alvin Åslund -10 IFK Sunne

  P9 400 M 15.30
10 Anton Stenmark -10 Gräsmarks GoIF
68 Gustav van der Werf -10 IF Skade
89 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
100 Dylan Nordigårds -10 Kils AIK
105 Elton Robinsson -10 Kils AIK
121 Isak Lindberg -10 Kongahälla AIK
150 Alvin Åslund -10 IFK Sunne

  P9 HÖJD 12.50
10 Anton Stenmark -10 Gräsmarks GoIF
68 Gustav van der Werf -10 IF Skade
100 Dylan Nordigårds -10 Kils AIK
105 Elton Robinsson -10 Kils AIK
150 Alvin Åslund -10 IFK Sunne

  P9 LÄNGD ZON 13.40
10 Anton Stenmark -10 Gräsmarks GoIF
68 Gustav van der Werf -10 IF Skade
89 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
100 Dylan Nordigårds -10 Kils AIK
105 Elton Robinsson -10 Kils AIK
150 Alvin Åslund -10 IFK Sunne

  P9 KULA 2,0 14.40
10 Anton Stenmark -10 Gräsmarks GoIF
68 Gustav van der Werf -10 IF Skade
89 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga FIF
100 Dylan Nordigårds -10 Kils AIK
105 Elton Robinsson -10 Kils AIK
121 Isak Lindberg -10 Kongahälla AIK
150 Alvin Åslund -10 IFK Sunne

  P8 60 M 10.10
9 Viktor Baldesjö -11 Färgelanda IF
20 Dennis Rosendahl Helldin -11 IF Göta Karlstad
28 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
31 Isak Frykholm -12 IF Göta Karlstad
35 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
66 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
67 Walter Olofsson -11 IF Göta Karlstad
74 Filip Åhl -11 IFK Mora
82 Leith Hamad -13 IFK Sunne
113 Levis Nordigårds -12 Kils AIK
118 Philip Noremalm -11 Kils AIK
141 Robin Olsson -11 Säffle FIK

  P8 400 M 15.40
9 Viktor Baldesjö -11 Färgelanda IF
28 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
35 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
66 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
67 Walter Olofsson -11 IF Göta Karlstad
74 Filip Åhl -11 IFK Mora
118 Philip Noremalm -11 Kils AIK
141 Robin Olsson -11 Säffle FIK
153 Leo Eklund -12 IFK Sunne
159 Leo Espada -12 IFK Sunne

  P8 HÖJD 14.55
9 Viktor Baldesjö -11 Färgelanda IF
35 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
66 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
67 Walter Olofsson -11 IF Göta Karlstad
74 Filip Åhl -11 IFK Mora
118 Philip Noremalm -11 Kils AIK

  P8 LÄNGD ZON 12.40
9 Viktor Baldesjö -11 Färgelanda IF
20 Dennis Rosendahl Helldin -11 IF Göta Karlstad
28 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
31 Isak Frykholm -12 IF Göta Karlstad
35 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
66 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
67 Walter Olofsson -11 IF Göta Karlstad
74 Filip Åhl -11 IFK Mora
82 Leith Hamad -13 IFK Sunne
113 Levis Nordigårds -12 Kils AIK
118 Philip Noremalm -11 Kils AIK
141 Robin Olsson -11 Säffle FIK
153 Leo Eklund -12 IFK Sunne

  P8 KULA 2,0 13.50
20 Dennis Rosendahl Helldin -11 IF Göta Karlstad
28 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
66 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
67 Walter Olofsson -11 IF Göta Karlstad
74 Filip Åhl -11 IFK Mora
113 Levis Nordigårds -12 Kils AIK
118 Philip Noremalm -11 Kils AIK
141 Robin Olsson -11 Säffle FIK

  KVINNOR 100 M 12.05
17 Alice Eriksson -99 IF Göta Karlstad
129 Annina Stens -99 Spårvägens FK

  KVINNOR 200 M

  KVINNOR 800 M

  KVINNOR HÖJD

  KVINNOR LÄNGD 13.20
17 Alice Eriksson -99 IF Göta Karlstad
76 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne
129 Annina Stens -99 Spårvägens FK
149 Karoline Jæger -01 Aremark IF, NOR

  KVINNOR TRESTEG 16.00
129 Annina Stens -99 Spårvägens FK
144 Victoria Jacobsson -97 Ullevi FK
149 Karoline Jæger -01 Aremark IF, NOR

  KVINNOR KULA 15.00
61 Sofie Wadelius -82 IF Göta Karlstad
164 Soile Östin -70 Karlskoga FIF

  KVINNOR SPJUT 12.30
61 Sofie Wadelius -82 IF Göta Karlstad
164 Soile Östin -70 Karlskoga FIF

  F19 100 M 12.05
21 Ebba Gustavsson -00 IF Göta Karlstad
39 Lovisa Ellström -00 IF Göta Karlstad
157 Fanny Jansson -01 IFK Sunne

  F19 200 M 14.35
21 Ebba Gustavsson -00 IF Göta Karlstad
39 Lovisa Ellström -00 IF Göta Karlstad
157 Fanny Jansson -01 IFK Sunne

  F19 800 M

  F19 HÖJD 15.15
43 Maja Karlsson -01 IF Göta Karlstad

  F19 LÄNGD 13.20
21 Ebba Gustavsson -00 IF Göta Karlstad
43 Maja Karlsson -01 IF Göta Karlstad
75 Elin Nermark -01 IFK Sunne
157 Fanny Jansson -01 IFK Sunne

  F19 TRESTEG 16.00
42 Maja Jernetz -00 IF Göta Karlstad

  F19 KULA 4,0

  F19 SPJUT 600 12.30
26 Emilia Breiling -01 IF Göta Karlstad

  F17 100 M 12.05
38 Lova Perman -03 IF Göta Karlstad

  F17 200 M 14.35
38 Lova Perman -03 IF Göta Karlstad

  F17 800 M 16.20
131 Amanda Olsson -03 Säffle FIK

  F17 HÖJD 15.15
98 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK

  F17 LÄNGD 13.20
27 Emmy Nyström Jansson -02 IF Göta Karlstad

  F17 TRESTEG

  F17 KULA 3,0 15.00
131 Amanda Olsson -03 Säffle FIK

  F17 SPJUT 500 12.30
45 Maria Grenegård -03 IF Göta Karlstad
98 Cornelia Kennerstad -03 Kils AIK
131 Amanda Olsson -03 Säffle FIK
155 Tilda Bergström -02 IFK Sunne

  F15 80 M 11.35
34 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
51 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
83 Linnea Nermark -04 IFK Sunne
107 Emma Larsson -05 Kils AIK
124 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
127 Martine Bjugan Aam -04 SKi IL, NOR
136 Johanna Höök -05 Säffle FIK
142 Signe Westerlind -05 Säffle FIK
151 Bea Vold Johannesson -04 IFK Sunne

  F15 200 M 14.45
34 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
51 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
124 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
127 Martine Bjugan Aam -04 SKi IL, NOR
151 Bea Vold Johannesson -04 IFK Sunne

  F15 800 M 16.20
2 Astrid Hagen -04 FIK Orion, NOR
34 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
134 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
160 Ella Holmqvist -05 IF Göta Karlstad

  F15 HÖJD

  F15 LÄNGD 12.10
34 Lathifa Afrah -05 IF Göta Karlstad
51 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
83 Linnea Nermark -04 IFK Sunne
124 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
136 Johanna Höök -05 Säffle FIK
142 Signe Westerlind -05 Säffle FIK

  F15 TRESTEG 16.00
51 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
119 Sophie Säwe -04 Kils AIK
130 Kristelle Grahn -06 Spårvägens FK
142 Signe Westerlind -05 Säffle FIK

  F15 KULA 3,0 15.00
107 Emma Larsson -05 Kils AIK
124 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
151 Bea Vold Johannesson -04 IFK Sunne

  F15 SPJUT 500 10.00
83 Linnea Nermark -04 IFK Sunne
106 Elvira Högman -04 Kils AIK
107 Emma Larsson -05 Kils AIK
119 Sophie Säwe -04 Kils AIK
124 Edvina Norberg -05 Ransäters AIS
134 Emelie Olsson -05 Säffle FIK
136 Johanna Höök -05 Säffle FIK

  F13 60 M 13.15
7 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
30 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
78 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
85 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
152 Ebba Vold Johannesson -06 IFK Sunne

  F13 200 M 14.15
30 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
78 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
130 Kristelle Grahn -06 Spårvägens FK

  F13 800 M 16.00
3 Kristine Hagen -06 FIK Orion, NOR
30 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad

  F13 HÖJD 12.05
3 Kristine Hagen -06 FIK Orion, NOR
78 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
85 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
130 Kristelle Grahn -06 Spårvägens FK

  F13 LÄNGD ZON 10.00
7 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
30 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
78 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
85 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne
152 Ebba Vold Johannesson -06 IFK Sunne

  F13 KULA 2,0 13.25
7 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
78 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
85 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne

  F13 SPJUT 400 11.10
7 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
30 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
78 Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne
85 Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne

  F12 60 M 13.05
19 Amanda Carlsson -07 IF Göta Karlstad
44 Malin H Persson -07 IF Göta Karlstad
69 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
73 Evelina Åhl -07 IFK Mora
163 Filippa Axelsson -07 Säffle FIK

  F12 200 M 14.05
19 Amanda Carlsson -07 IF Göta Karlstad
44 Malin H Persson -07 IF Göta Karlstad
69 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
73 Evelina Åhl -07 IFK Mora

  F12 800 M 16.00
19 Amanda Carlsson -07 IF Göta Karlstad
64 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
73 Evelina Åhl -07 IFK Mora

  F12 HÖJD 12.05
73 Evelina Åhl -07 IFK Mora
163 Filippa Axelsson -07 Säffle FIK

  F12 LÄNGD ZON 10.00
69 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
73 Evelina Åhl -07 IFK Mora
122 Evelina Appel -07 Linköpings GIF

  F12 KULA 2,0 13.25
81 Josefine Wennerström -07 IFK Sunne
122 Evelina Appel -07 Linköpings GIF
163 Filippa Axelsson -07 Säffle FIK

  F12 SPJUT 400 11.10
49 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
52 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
69 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
116 Moa Wadelius -09 Kils AIK
122 Evelina Appel -07 Linköpings GIF

  F11 60 M 11.05
5 Josefine Johansson -08 Filipstads IF
49 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
52 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
58 Saga Lindqvist -08 IF Göta Karlstad
65 Tuvali Åhser -08 IF Göta Karlstad
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
115 Mi Westlund -08 Kils AIK

  F11 200 M 13.55
5 Josefine Johansson -08 Filipstads IF
49 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
64 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
115 Mi Westlund -08 Kils AIK
128 Annabelle Grahn -08 Spårvägens FK

  F11 400 M 15.20
58 Saga Lindqvist -08 IF Göta Karlstad
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
128 Annabelle Grahn -08 Spårvägens FK
133 Elsa Sjögren -08 Säffle FIK

  F11 HÖJD 14.10
52 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
65 Tuvali Åhser -08 IF Göta Karlstad
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
115 Mi Westlund -08 Kils AIK
133 Elsa Sjögren -08 Säffle FIK

  F11 LÄNGD ZON 10.00
5 Josefine Johansson -08 Filipstads IF
49 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
52 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
58 Saga Lindqvist -08 IF Göta Karlstad
65 Tuvali Åhser -08 IF Göta Karlstad
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
115 Mi Westlund -08 Kils AIK
128 Annabelle Grahn -08 Spårvägens FK
133 Elsa Sjögren -08 Säffle FIK

  F11 KULA 2,0 11.45
49 Moa Karlsson -08 IF Göta Karlstad
52 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
65 Tuvali Åhser -08 IF Göta Karlstad
77 Evelina Olsson -08 IFK Sunne
115 Mi Westlund -08 Kils AIK
133 Elsa Sjögren -08 Säffle FIK

  F10 60 M 10.40
24 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
36 Linnea Olofsson -09 IF Göta Karlstad
37 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
48 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
50 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
53 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
86 Waffa Hamad -09 IFK Sunne
92 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
109 Evelina Winslow -09 Kils AIK
112 Julia Hillerström -09 Kils AIK
114 Maja Sundmar -09 Kils AIK
120 Tiril Gustafsson -09 Kils AIK
126 Trulsa Lech -09 SK Bore

  F10 400 M 15.15
36 Linnea Olofsson -09 IF Göta Karlstad
48 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
50 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
53 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
92 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
126 Trulsa Lech -09 SK Bore

  F10 HÖJD 13.25
24 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
36 Linnea Olofsson -09 IF Göta Karlstad
37 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
48 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
50 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
53 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
92 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
109 Evelina Winslow -09 Kils AIK
112 Julia Hillerström -09 Kils AIK
114 Maja Sundmar -09 Kils AIK
126 Trulsa Lech -09 SK Bore

  F10 LÄNGD ZON 11.05
24 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
36 Linnea Olofsson -09 IF Göta Karlstad
37 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
48 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
50 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
53 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
70 Hanna Wahlgren -09 IFK Kristinehamn
86 Waffa Hamad -09 IFK Sunne
92 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
109 Evelina Winslow -09 Kils AIK
112 Julia Hillerström -09 Kils AIK
114 Maja Sundmar -09 Kils AIK
120 Tiril Gustafsson -09 Kils AIK
126 Trulsa Lech -09 SK Bore

  F10 KULA 2,0 12.05
24 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
36 Linnea Olofsson -09 IF Göta Karlstad
37 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
48 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
53 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
70 Hanna Wahlgren -09 IFK Kristinehamn
109 Evelina Winslow -09 Kils AIK
112 Julia Hillerström -09 Kils AIK
114 Maja Sundmar -09 Kils AIK
116 Moa Wadelius -09 Kils AIK

  F9 60 M 10.20
8 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
11 Elvira Persson -10 Gräsmarks GoIF
12 Joline Karlsson Persson -10 Gräsmarks GoIF
13 Meja Hedin -10 Gräsmarks GoIF
23 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
62 Thea Frykholm -10 IF Göta Karlstad
72 Maja Wreder -10 IFK Kristinehamn
84 Raneem Hamad -10 IFK Sunne
88 Elisa Östin -10 Karlskoga FIF
132 Ellen Olsson -10 Säffle FIK
137 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
143 Wilma Johansson -10 Säffle FIK

  F9 400 M 15.10
13 Meja Hedin -10 Gräsmarks GoIF
23 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
72 Maja Wreder -10 IFK Kristinehamn
84 Raneem Hamad -10 IFK Sunne
88 Elisa Östin -10 Karlskoga FIF
132 Ellen Olsson -10 Säffle FIK
161 Ida Holmqvist -10 IF Göta Karlstad

  F9 HÖJD 10.40
8 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
23 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
88 Elisa Östin -10 Karlskoga FIF
132 Ellen Olsson -10 Säffle FIK
137 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
143 Wilma Johansson -10 Säffle FIK

  F9 LÄNGD ZON 13.35
8 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
11 Elvira Persson -10 Gräsmarks GoIF
12 Joline Karlsson Persson -10 Gräsmarks GoIF
23 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
62 Thea Frykholm -10 IF Göta Karlstad
72 Maja Wreder -10 IFK Kristinehamn
84 Raneem Hamad -10 IFK Sunne
87 Vera Montgomery -10 IFK Sunne
88 Elisa Östin -10 Karlskoga FIF
132 Ellen Olsson -10 Säffle FIK
137 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
143 Wilma Johansson -10 Säffle FIK
161 Ida Holmqvist -10 IF Göta Karlstad

  F9 KULA 2,0 12.45
8 Vera Eriksson -10 Filipstads IF
11 Elvira Persson -10 Gräsmarks GoIF
13 Meja Hedin -10 Gräsmarks GoIF
23 Elina Åhser -10 IF Göta Karlstad
72 Maja Wreder -10 IFK Kristinehamn
88 Elisa Östin -10 Karlskoga FIF
132 Ellen Olsson -10 Säffle FIK
137 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
143 Wilma Johansson -10 Säffle FIK

  F8 60 M 10.00
18 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
22 Eira Granevald -11 IF Göta Karlstad
25 Ella Jern -12 IF Göta Karlstad
33 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
99 Dagny Thörngren -12 Kils AIK
108 Emma Wadelius -12 Kils AIK
154 Liv Åslund -14 IFK Sunne
165 Lovis Åslund -12 IFK Sunne

  F8 400 M 15.05
18 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
22 Eira Granevald -11 IF Göta Karlstad
25 Ella Jern -12 IF Göta Karlstad
33 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
99 Dagny Thörngren -12 Kils AIK

  F8 HÖJD 10.15
18 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
25 Ella Jern -12 IF Göta Karlstad
33 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
99 Dagny Thörngren -12 Kils AIK
103 Ellie Gustafsson -11 Kils AIK

  F8 LÄNGD ZON 12.35
18 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
22 Eira Granevald -11 IF Göta Karlstad
25 Ella Jern -12 IF Göta Karlstad
33 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
59 Signe Olofsson -13 IF Göta Karlstad
80 Indra Olausson -11 IFK Sunne
99 Dagny Thörngren -12 Kils AIK
103 Ellie Gustafsson -11 Kils AIK
108 Emma Wadelius -12 Kils AIK
154 Liv Åslund -14 IFK Sunne

  F8 KULA 2,0 11.05
18 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
22 Eira Granevald -11 IF Göta Karlstad
25 Ella Jern -12 IF Göta Karlstad
33 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
99 Dagny Thörngren -12 Kils AIK
103 Ellie Gustafsson -11 Kils AIK
154 Liv Åslund -14 IFK Sunne